Snaptube Video İndirme

Snaptube Video İndirme

Snaptube nedir? snaptube video indirme yazımda sizlere facebook, youtube ve instagram gibi bir çok video sitelerinden snaptube ile video indirebilirsiniz.

Snaptube Nedir?

Snaptube bir bilgisayar programı değil arkadaşlar bir telefon aplikasyonu telefonlara ve tabletlere kurulan bir programdır. Peki snaptube ne işe yarar bu program facebook, youtube, instagram ve dailymotion gibi ünlü sitelerden video indirme aplikasyonu programıdır.

Snaptube programını telefonunuza kurup sizde video sitelerinden video indirebilirsiniz. Snaptube programını indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/snaptube/android/

Snaptube Nasıl Kullanılır?

Programı telefona kurup açtığınızda karşınıza gelen anasayfada youtube, facebook ve instagram gibi bir çok video izleme platformunun programın anasayfasın’da ikonu bulunuyor videoyu indirmek istediğiniz platformun üstüne tıklayarak video izleme programını otomatik olarak açılıyor.

Daha sonra indirmek istediğiniz videoyu açıyoruz. Video açıldıktan sonra sağ alt tarafta bir indirme butonu çıkıyor bu butona tıkladığınızda karşınıza 1080p, 720p veya videoyu mp3 olarak indir gibi kısımları mevcut bu adımlardan bir tanesini seçerek video indirebilirsiniz.

Snaptube nedir? snaptube video indirme yazımında sonuna geldim. Bu konuya yakın olan Kizoa Video İndirme Ve Kizoa Video Düzenleme yazımı okuyarak video indirim düzenleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın