Adcash Reklam Ağı

Site sahipleri olarak ilk başvurduğumuz kanal hep adsense olur. Adsense’de hüsrana uğradığımızda adsense alternatifi reklam ağları aramaya başlarız. Bulduğumuz bir çok reklam ağına da güvenemeyiz ancak adcash reklam ağı tamamen güvenilir. Kazandığınızı zamanında hesabınıza yatıran ve hitli bir siteniz var ise güzel meblağlar kazanmanıza yardımcı olan bir sitedir.

Adcash yabancı bir şirket olmasına rağmen sitede Türkçe dil desteği ve size özel Türk bir yardımcı bulunuyor. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda size atanan destek ekibinden çalışma saatleri içinde Skype aracılığı ile yardım alabiliyorsunuz. Aşağıda bulamadığınız ve aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Adcash hakkında merak edilenler;

Adcash Reklam Ağı

Adcash reklam ağı yayıncıları düşünerek reklam engelleyici programları engelliyor, bunun için adcash anti-adblock çözümü bulmuş. Bildiğiniz üzere reklam görüntülemeniz ne kadar düşerse para kazanma oranımızda o kadar düşer. Reklam ağı bunun için sizlere %98 reklam engelleyicinin (anti-adlock) çözümünün çalıştığını söylüyor. Adcash’te birden fazla reklam alanları vardır ama en çok kullanılan ve kazanç sağlayanı pop under reklam alanıdır. Diğer reklam alanları dönüşüm başına ücret ödediği için dönüşüm oranı düşül olduğundan çok tercih edilmiyorlar ve az kazanç sağlıyorlar.

Adcash Kazanç Görüntüsünden Ne Kadar Kazandırdığını Görebilirsiniz

Adcash burada da reklam yayıncılarını diğer reklam ağlarına göre daha fazla kazanacağını iddaa ediyor. Kendi sitesinde kendileri için “en iyi ödemeleri biz yapıyoruz” diyorlar. CPM, CPC ve CPV görüntü içi reklamlarda en yüksek kazancı sizlere adcash reklam ağı sağlıyor.

Adcash Ödeme Kanıtı

İş yerimde beraber çalıştığım arkadaşım adcash reklam ağı ile çalışıyor ve bu firmadan gayet memnun.  Hatta bu makaleyi yazmamı kendisi bana önerdi.  Adcash güvenilir mi diye soracak olursanız. Bence gayet güvenilir.

Adcash Reklam Çeşitleri ve Formatları

 • Popunder Reklam birimi yeni sekmede açılan reklam alanıdır.
 • Liderler Sıralaması = Reklam boyutları : 468 × 60, 728 × 90
 • Dikdörtgen = Reklam boyutları: 250 × 250, 300 × 250, 336 × 280
 • Skyscraper = Reklam boyutları: 120 × 600, 160 × 600
 • Slayt-in (içeri kaydırılan) = Reklam boyutları: 728 × 90
 • In-App Footer = Supported sizes: 320×50, 768×90, 728×90 Hi-Res Sizes: 640×100, 1536×180, 1456×180
 • İnterstisyel = Reklam boyutları: 800 × 600
 • Uygulama içi Interstitial = Reklam boyutları: 320 × 480, 480 × 320, 800 × 600
 • In-App Video = Telefondaki video içerisinde uygulanan reklam biçimi
 • In-Stream Video = Masaüstü video içerisindeki reklam
 • Arka plan = Reklam boyutları: 34 x 770

Adcash Ödemeyi Ne Zaman Yapar? Ödeme Limiti Nedir?

Adcash Euro para birimi ile çalışmaktadır. Ödeme zamanlarını soracak olursanız ayın 1 ile 10 u arasında ödeme sağlamaktadır. Fakat bir kuralı bulunmakta hesabınızda en az 100 Euro olması durumunda bir daha ki ayın 1 inden 3 üne kadar ödeme talep edebilirsiniz ve net 30 kuralına göre 30 iş günü sonra ödeme yapar.

Örn. Ocak ayının son gününde 100 euroyu geçtiyse ve şubat ayının 1 ile 3 ü arasında ödeme talebi oluşturduysanız. Mart ayının 1’iyle 10’u arasında ödeme yapar.

Adcash Ödeme Seçenekleri Nelerdir ve Ödeme Kesintileri Oluyor Mu?

Adcash ödeme seçenekleri bankaya transfer ile ödemenizi alabiliyorsunuz. Adcash’te her hangi bir vergi kesinti olmuyor ancak banka hesabına gönderdiği için banka 5 ile 10 euro arasında kesinti yapabiliyor.

Adcash Ödeme Talebi Oluşturma?

Bakiye -> Ödeme Talebi kısmından ödeme talebi oluşturabilirsiniz.

Başka reklam şirketlerini de incelemek istiyorsanız adnimo reklam ağı, advoly reklam ağı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın