Adnimo Reklam Ağı

Adnimo adsense alternatifi olan yeni bir reklam firmasıdır. Bu yazımızda adnimo ödeme kanıtı‘nı, adnimo reklam ağının reklam çeşitlerini, hangi reklam birimi ne kadar kazandırıyor ve tıklama başına kaç tl veriyor hepsini inceleyeceğiz.

Adnimo Reklam Çeşitleri
Pop-up
ve banner olmak üzere iki adet reklam çeşidi bulunmakta. Banner grubunun boyutları şu şekilde; 300×250,250×250 ,728×90 ,468×90 ,120×600 ,160×600. Bu boyutlarda herhangi bir bannerı sitenizde uygun olan herhangi bir yere yerleştirerek adnino reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

Adnimo Reklam Kategorileri
Şirket bünyesinde +18, program yükleme, arkadaşlık sosyal, dizi & film ve müzik & video kategorilerini barındırıyor.

Adnimo Ne Kadar Kazandırıyor ?
Adnimo reklam firması ile iletişime geçtiğimde aşağıdaki cevabı verdiler, buda belli bir kazancın olmadığını performansa göre kazanç sağladığımızı gösteriyor.

“Banner reklamlarımız üzerinden tıklama başı,pop-up reklamlarımızda etkileşim başı kazanç elde edersiniz, verilen teklifler reklamverenlerimiz tarafından belirlendiği ve aynı kategoride bulunan bir çok reklamveren arasında rekabet bazlı teklif artışları olduğu için her reklam modelinden farklı miktarlarda kazanmış olursunuz.”

Adnimo Ödeme Talebi?
Adnimo ödeme alt sınırı 20$‘dır. 20$’ı aşan bir kazancınız varsa adnimoda ödeme talep edebiliyorsunuz. Talep edilen ödeme miktarı gün içinde hesabınıza yatırılıyor.

Adnimo ödeme kanıtı

Adnimo ödeme kanıtı R10 webmaster formundan alınmıştır.
adnimo-odeme-kaniti

 

Yeni adsense alternatifi Adnimo reklam ağı hakkında derlediğimiz bilgiler forum sitelerinden ve kendi siteleri olan adnimo.com üzerinden iletişim kurularak alınmıştır.

Adnimo’ya Üye olmak için tıklayınız.

 

2 comments

Bir cevap yazın