Adnow Reklam Ağı

Adnow Reklam Ağı adsense alternatifi olan bir reklam firmasıdır. Bu yazımızda Adnow ödeme kanıtı‘nı, Adnow reklam ağının reklam çeşitlerini, hangi reklam birimi ne kadar kazandırıyor ve tıklama başına kaç tl veriyor hepsini inceledik.

Adnow Reklam Ağı

Adnow Reklam Ağı ile web sitelerini ve uygulamaları pazarlayabilmektesiniz. Sponsor içerik pazar sağlayıcılarından web sitenize ve uygulamanıza para kazandırabilmektesiniz.

Adnow Reklam Kategorileri

Adnow reklam çeşitlerinde Banner, Native ads, Hybrid ads ve tüm IAB boyutları desteği modellerinde çalışmaktadır. Native ads reklam çeşidi ile banner reklam çeşidine göre 3 kat daha fazla çeker böylede pazarlamacıya güçlü bir platform yaratmaktadır. native ads ile marka ve logo, web sitesinin olumlu imaj etkisi ile beraber satın alma olasılığını %18 arttırmaktadır.

Adnow yayıncı ağına katılmak için tıklayınız.

AdnowReklam Ürünleri

Native ads
Banner
Hybrid ads
Tüm IAB boyutları desteği

adnow ödeme kanıtı

Adnow Ödeme Talebi?

Adnow ödeme talabinde kendilerini çok güvenli hissettiriyorlar. kendi sitelerindeki bilgiye göre 150.000 webmasterlar adnow ile çalışmaktadır. haftalık ödemeler 20 Dolardan başlayan Paypal ve Wire seçenekleri ile sunmaktadırlar. Yeni kayıt olan webmaster’a 7 gün sonra ödemesini vermektedir.

İletişim

Adres: Adnow LLP, Las Suite, 5 Percy Street,
Fitzrovia, London, W1T 1 Dg,
UK Partnership No. OC 390789.
Reklam verenler için Tel : +44 20 351 977 52
Partnerler için Tel : +44 20 351 905 16
E-Posta: vb@adnow.com

Adnow Reklam Ağı yazımızın sonuna geldik.

2 comments

Bir cevap yazın