Adsense Alternatifi Güvenilir Reklam Şirketleri

Adsense alternatifi güvenilir reklam şirketleri yazımızda reklam şirketlerinin ödeme sistemlerini, ödeme tarihlerini ve reklam şirketlerinin reklam çeşitlerini inceledik.

Adsense Alternatifi Güvenilir Reklam Şirketleri

Bildiğimiz üzere en güvenilir reklam şirketi Google adsense güvenme sebebi çünkü Google adsense reklam şirketi çoğu siteyi reklam yayıncısı olmak için onaylamıyor. Bu sebepten dolayıda webmasterlar başa güvenilir reklam şirketleri arayışına çıkıyorlar. Webmasterları yormadan kendimiz gidip en güvenilir reklam şirketlerini araştırıp yazımızda paylaştık.

*Adnimo reklam Ağı

Adnimo reklam çeşitleri ile tık başına verdiği ücret ile kendisini tercih ettiren bir reklam şirketi haline geldi adnimo alt ödeme sınırı 20$ dır. Adnimo ödeme kanıtı için Tıklayınız

*YllixMedia Reklam Ağı

Yllixmedia az sayıdaki uluslar arası reklam şirketlerinden birisi olduğu için kendisi webmasterlara güven vermektedir. Yllixmedia ödeme kuralı beğenilen bir ödeme sistemidir. Bu reklam şirketinde bugün ne kazanırsanız isterseniz hesabınıza alabiliyorsunuz. Azdan az çoktan çok hiç fark etmiyor.
yllixMedia ödeme kanıtı için Tıklayınız.

*Advoly Reklam Ağı

Dünyanın en büyük DSP platformlarından bir tanesidir. Advoly reklam şirketi Google iş ortaklığı ile google’ın özel bir reklam servisidir. Advoly ödeme sisteminde ayda ne kazandıysanız otomatik olarak hesabınıza yatmakta bir ücret kuralı bulunmamakta. Advoly ödeme kanıtı için Tıklayınız.

*Adnow Reklam Ağı

Adnow reklam çeşitleri ve reklam ürünleri ile çoğu site sahiplerinin yayıncı olmasını talep ettiği reklam şirketi haline geliyor. Peki adnow ödemeyi nasıl yapıyor. Adnow reklam şirketi haftalık kazancınız 20$ olduysa ödemeyi tarafınıza gerçekleştiriyor. Adnow ödeme kanıtı için Tıklayınız.

*Admatic Reklam Ağı

Admatic reklam şirketi türkiyede Google adsenseden sonra gelen reklam şirketi gibi çok fazla kullanılıyor. Admatic reklam şirketi Türkiye’de ofisi bulunmaktadır. Belkide Türkiye’de ofisi bulunduğu için Türk yayıncılara güven vermektedir.

*NetworkAd Reklam şirketi

NetworkAd reklam şirketi yeni bir reklam şirketidir. Güvenilirliği konusunda tam net bir bilgimiz bulunmamaktadır. Fakat kendi sitesinde yaptığı açıklamada tam sayfa reklam alanı ve anlık güncel tıklama raporları yayıncılara sunmaktadır. Networkad şirketinden ödeme alan var ise iletişimden veya yorumdan yazabilirler diğer kullanıcılarında bu konu hakkında bilgisi olması için Teşekkürler.

Bir cevap yazın