Airties Modem Arayüz Şifresi

Bu yazımda sizlere internet şirketlerinin kullanıcılarına en çok verdiği modem olan airties modem arayüz şifresini ve airties modem giriş şifresini inceledim. İnternet sağlayıcınız size zyxel model verdiyse zyxel modem arayüz şifresi yazımı okuyabilirsiniz.

Airties Modem Arayüz Şifresi

Airties modem Türkiye de en çok kullanılan modemlerden bir tanesi çoğu internet şirketi bu modemi kullanıcılarına taahhütle veriyor. Peki airties modem ara yüzüne giriş nasıl yapılır? Bu sorunun cevabına yazımın devamında bulabilirsiniz.

İnternet başvurusunda bulunduğunuzda sizlere bir kullanıcı adı ve şifre verilmekte bu kullanıcı adı ve şifre modem ara yüzünde kullanılmakta. Peki bu kullanıcı adı ve şifreyi nerede kullanacağız. İşte burada devreye modem giriyor.

Modeme giriş yapmak içinde sizlere airties modem ipsi gerekiyor. Bu ipyi bilgisayarınızdaki tarayıcının adres satırına yazdığınızda sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecek.

Buradaki kullanıcı adı ve şifre internet sağlayıcınızın size verdiği kullanıcı adı ve şifre için geçerli değil. Ttnet üzerinden örnek verdiğim için airties modem şifresi ve kullanıcı adı “admin” şifresi ise “ttnet”,”1234” veya”12345” olacaktır.

Giriş bilgilerini tamamladıktan sonra airties modemin arayüzüne giriş işlemini tamamlamış oluyoruz. Modeminiz kablosuz modem ise güvenliğiniz açısından wifi şifre değiştirme işleminizi yapmanızı öneririm. Çünkü wifi şifrenizi değiştirmez seniz başka kişileri sizin internetinizden yararlanabilir. Güvenliğiniz açısından şifrelerinizde hem sayı hem de harf kullanınız.

Bir cevap yazın