Alarko Kombileriniz Pendik’te Bize Emanet

Alarko Kombileriniz Pendik’te Bize Emanet

Dünyaca ünlü Carrier şirketi ile birleşerek yeni dünya markası olarak gün yüzüne çıkan Alarko kombileri, ilk piyasaya çıktığı zamandan bu yana hemen her eve girmeyi başardı. Türkiye’de bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni sadece kaliteli ve güvenli kombi ürününden değil, aynı zamanda satış sonra ki destek konusunda da müşterilerinin gönlünü ve güvenini kazandı. Bugün Alarko teknik servisi hemen her yerde var.

Birçok kişi artık teknik servis çağırırken internetten bakarak çağırıyor. Üstelik artık kimse servisin yetkili servis olup olmadığını önemsemiyor. Çünkü özel kombi servisleri, yetkili servislerin kalitesini geçmeye başladı. Teknik servislerinin çok olması arada ki rekabeti de tetiklediği için teknik servisler çok daha kaliteli ve ucuz bir hale geldi. Özellikle özel servisler daha hızlı gelip, daha kısa sürede sorunu çözüyor ve yapmış olduğu onarım için de 1 yıllık garanti veriyor. Üstelik İstanbul Alarko Servisi için oldukça yoğun bir yer olduğundan, rekabet bir üst tele tırmanıyor. İstanbul’un her ilçesinde en az birkaç tane servis olduğu düşünülürse teknik servislerin birbiri ile yarışmak için müşteri memnuniyetini en üstte tutması kaçınılmaz oluyor.

Bu durum en çok müşterilerin mutlu olacağı koşulları doğuruyor. Bugün bulunmuş olduğunuz en yakın servise ulaşmak ve en iyi servis hizmetini almak oldukça kolay. Bulunmuş olduğunuz ilçenin adı ile beraber internette arattığınızda servislere ulaşabilirsiniz. Örneğin Alarko Servis Pendik yazıp aradığınızda Pendik’te ki bütün Alarko servislerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın