Ankara’da Sorunsuz ve Güvenilir Eşya Taşımacılığı

Ankara’da Sorunsuz ve Güvenilir Eşya Taşımacılığı

Europa Trans taşımacılık sektörü içerisinde 17 yıllık tecrübe birikimiyle kalite ve güvenilirliği ön planda tutarak yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Europa Trans Türkiye’nin her iline sigortalı, ambalajlı ve sözleşmeli olarak son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarıyla sizlere hizmet sağlamaktadır. Asansörlü taşımacılık ekipmanlarını da kullanarak hızlı ve güvenli düzeyde nakliye çözümleri de sağlamayı ihmal etmiyor.

Sektöre başladığımız yıllardan bu yana çok güzel çalışma faaliyetleri içerisinde bulunan firmamız Ankara evden eve nakliye firmaları arasında birçok firmayı geride bırakarak kusursuz boyutta hizmet sağlamaya devam etmektedir. Hem Türkiye hem de Avrupa genelinde çalışma faaliyetleri sürdüren şirketimiz yöneticileri ve uzman kadrosuyla dürüstlük ve titizlik kapsamında haraket ederek müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sağlamaktayız.

Taşıma öncesinde eşyalarınızın gerekli kontrol ve tespitleri sağlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde gerekli ekipman ve personellerimiz dahilinde eşyalarınızı taşıyoruz. Taşıma işlemleri başlamadan önce eşyalarınızı ilk olarak sigortalaması yapıyor ve daha sonra nakliye işlemlerine geçiyoruz.

Taşınma gününde evinizde bulunan tüm eşyalar özenli bir şekilde paketlemesi yapılıyor. Kullanmış olduğumuz malzemeler daha önceden hiçbir evde kullanılmamış birinci sınıf kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Genel olarak kullanmış olduğumuz malzemeler arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, karton koli vb. malzemeler kullanılarak paketleme işlemi yaparız. Sanki eşyanızı mağazadan sıfır almışçasına paketleme yaparak aracımıza yükler ve belirtilen adrese götürülmek üzere yola çıkarırız. Tüm eski eviniz içerisinde bulunan eşyalar toplanıp paketleme işlemi yapıldıktan sonra personellerimiz eşyalarınızı aracımıza yükler ve belirtmiş olduğunuz adrese götürür.

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında paketlenen eşyalar ambalajlarından açılır, montaj işlemleri sağlanır. Elektronik eşyaların testi yapılır. Bardak, tabak, porselen vb. eşyalar mutfak raflarınız içerisine yerleştirilir. Elbise dolabınız içindeki giysileriniz gardrop içine konulur. Tüm eşyalarınız eviniz içerisinde kabaca dizaynı sağlandıktan sonra size de sadece yeni eşyalarınız ile güle güle oturmak kalır.

Kat yüksekliği veya alçaklığı önemli olmadan tüm taşımacılık hizmetlerimizde asansörlü nakliye ekipmanı ile eşyalarınızın taşımacılığını sağlamaktayız. Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın