Asus Notebook Alınır Mı?

Asus Notebook Alınır Mı?

Notebook satışlarında Türkiye de yüksek ciro elde eden asus firması kullanıcılar tarafından oldukça sevilmekte. Asus notebook alınır mı sorusu bu cihazlar için biraz komik gelebilir. Aşağıdaki yazımızda sizlere asus laptop tavsiyesi ve notebook önerilerini inceledik. Bilgisayar önerileri aşağıdadır.

Asus X555LA-DM3014T Notebook Alınır Mı ?

Asus X555LA-DM3014T Notebook Alınır Mı?

Asus firması düşük bütçeli kullanıcılarını da düşünerek ürettiği bu bilgisayarı yine elinden geldiği kadar özelliklerini yüksek tutmaya çalışmış. Bu bilgisayar ile çok fazla oyun oynayabileceğinizi düşünmüyorum. Sadece ufak tefek oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun bilgisayarı önerileri için aşağıdaki modelleride kontrol edebilirsiniz.

X555LA-DM3014T modeli alınır mı diye sorarsanız bir özelliklerine göz atalım derim. Bu bilgisayarın işlemcisi İ3 5010U modeli kullanılmış bu işlemcinin hızı 2.1GHz bu laptopta 4GB ram ve 500GB hardisk bulunmakta bu notebook’un en büyük özelliklerinden bir tanesi ise full hd ekran kullanılması. Düşük bütçeli kullanıcılar için bu notebook u tavsiye edebilirim.

 Asus K556UQ-XX557T Notebook Alınır Mı ?

Asus K556UQ-XX557T Notebook Alınır Mı?

Asus’un bu bilgisayarı en çok satılan bilgisayarlar arasında yer almaktadır. Bu model fiyat performans açısından oldukça iyi bir bilgisayar. Bu laptop ile oyun oynayabilirsiniz, İnternette surf yapabilirsiniz ve grafik işlerinizi bir nebze yapabilirsiniz.

K556UQ-XX557T özelliklerine gelecek olursak 7. Nesil işlemci kullanılmış. İ5 7200U işlemci hızı ise 2.5 GHz Turbo ile 3.1 GHz ile kullanıcılarını oldukça hız konusunda tatmin etmekte. Bu notebooktaki ram bellek 12GB DDR4 ram kullanılmış. Ekran boyu 15.6” olan bu bilgisayarın ekran kartı paylaşımsız 2GB GT940Mx çözünürlüğüne gelecek olursak böyle bir bilgisayara HD ekran değilde full HD ekran beklerdik. Fakat asus bilgisayarına sadece hd ekran koymuş. Son olarak bilgisayarın 1TB hdd si bulunmaktadır. Bu en çok satan bilgisayarı almanızı öneririz.

 Asus GL752VW-T4503T Notebook Alınır Mı ?

Asus GL752VW-T4503T Notebook Alınır Mı?

Asus oyun canavarı olarak adlandırılan bu oyun bilgisayarı alınır mı derseniz bu tanıttığımız model tam sizlerin istediği bilgisayar diyebiliriz. Şuan günümüzde bulunan tüm oyunları oynayabilecek kapasitesi olan bu laptopu sizlere tavsiye ediyoruz. Fiyat açısından tabiki biraz can yakan bir notebook oluğunu biliyoruz. Fakat vatanbilgisayar’ın gece kampanyaları sayesinde nerdenyse 1000 TL lik bir indirim olabiliyor. Bu notebook a ucuz fiyata sahip olmak istiyorsanız VatanB. Gece kampanyasını takip edebilirsiniz.

GL752VW-T4503T özelliklerine gelecek olursak. Tam bir oyun canavarı tabirini kullanabiliriz. Bu laptopta İ7 6700HQ işlemci modeli ve 2.6 GHz Turbo ile 3.5 GHz işlemci hızı kullanılmış. 16GB ram, paylaşımsız 4GB GTX960M ekran kartı ile güçlendirilmiş bir oyun bilgisayarı üretilmiş. Asus bu notebookunda 1 TB HDD + 128 GB SSD yerleştirerek kullanıcılarını tam olarak bilgisayara aşık etmiş. Bu bilgisayarın ekran özelliklerine gelecek olursak Full Hd ekran ve 17.3” ekran boyu ile oyunlarınızı daha büyük ekranda oynama imkanı sağlamaktadır. GL752VW-T4503T notebook rahatlıkla alınabilir.

Asus GL702VM-GC047T Notebook Alınır Mı ?

Asus GL702VM-GC047T Notebook Alınır Mı?

Firma bu laptopunda da kullanıcılarına oyun oynatmak için ürettiğini söyleyebiliriz. Asus firması GL702VM modeli ile diğer firmaların notebooklarına açık açık meydan okuyor. Bu notebook da günümüzde yapamayacağımız bir işlem bulunmamaktaki bu işlem ilerki zamanlarda da geçerli bu notebook ile 5 yıl sonra bile istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şunuda söylemek gerekirse bu notebookun fiyatı ile 5 yıl sonra bile iyi bir bilgisayar alına bilir onuda söyleyelim.

GL702VM-GC047T özelliklerine gelecek olursak asus firması bilgisayara 32GB ram, İ7 6700HQ işlemci ve 1 TB HDD + 128 GB SSD kullanmış. Bu bilgisayarın içindeki parçalar oldukça pahalı bir parçalar olduğu için notebookun fiyatıda otomatik olarak artmaktadır. Firma bu bilgisayarda ful hd ekran ve GTX1060 GDDR5 ekran kartı kullanmıştır. Laptop önerisi soracak olursanız maddi durumunuz iyiyse bu notebook u sizlere tavsiye edebiliriz.

Asus TP200SA-FV0108TS Notebook Alınır Mı ?

Asus TP200SA-FV0108TS Notebook Alınır Mı?

Asus üreticisi kullanıcıları için sadece oyun bilgisayarı üretmemekte. Normal günlük standart kullanım için üretilen bu bilgisayar. Maddi durumu düşük olan kullanıcılar için en ideal notebook diyebiliriz. Bu laptopun özellikleri çok yüksek değil, bunun fiyata da yansıdığını söyleyebiliriz. Bunun için ne kadar ekmek o kadar köfte terimini kullanabiliriz.

TP200SA-FV0108TS özelliklerine gelecek olursak celeron işlemci kullanılmış, işlemci hızı ise 1.6GHz Turbo ile 2.16GHz ve 2GB ram kullanılmış. Bu bilgisayarın ekran özellikleri ise 11.6” paylaşımlı ekran kartı kullanmaktadır. Notebook daki hiç beğenmediğimiz özellik ise 32GB hdd bulunmakta bu kullanıcılar için çok düşük bir kapasite boyutudur.

Asus X550VX-DM263TC Notebook Alınır mı ?

Asus X550VX-DM263TC Notebook Alınır mı?

Bu laptopta ise firma kullanıcılarına hem oyun hemde günlük kullanabileceği bir notebook üretmiş. Şahsi önerim olarak bu notebook kesinlikle alınabilir bir bilgisayar fiyat performans olarak en çok önerebileceğimiz laptoplardan olan X550VX modelinin özelliklerini yazımızın devamından öğrenebilirisiniz.

Bilgisayarın iç parçalarını tanıtacak olursak İ7 6700HQ işlemci ve 2.6 GHz Turbo ile 3.5 GHz işlemci hızı ile kullanıcılar hızlı işlemler yapabilmekteler. Bilgisayarda 12GB ram, 2 GB GTX950M ekran kartı, 1TB hardisk özellikleri ile ve ful hd ekranı ile kullanıcılar hem oyunları hemde normal günlük hayata yapacağı işlemleri net bir şekilde tamamlamasını sağlayacaktır.

Asus notebook alınır mı yazımızın sonuna geldik. Asus markasından başka bir notebook incelemek için lenovo notebook alınır mı veya Msı notebook alınır mı makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın