Baby Face Beauty ile Cilt Bakımı

Baby Face Beauty ile cilt bakımı

Baby Face Beauty ile gerçekleştirilen cilt bakım işleminde  “thulium lazer” adı verilen son sistem lazer teknolojisi kullanılmaktadır ve bu sistem sayesinde kullanılan cilt bakım ürünleri  cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlamaktadır.

Baby Face Beauty nedir?

Baby Face Beauty; 1927nm dalga boyuna sahip olan ve thulium lazer adı verilen bir lazer sistemi ile uygulanan cilt bakım ve yenileme işlemidir. Uygulamada adından söz ettiren ve etkisi oldukça büyük olan thulium lazer; deriye ilettiği ışınları isayesinde ciltte mikro-kanallar açılmasını sağlar ve cildin sorununa göre hekimlerimizin seçtiği A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampullerinin cilde yedirilmesini sağlar.

NedenBaby Face Beauty?

Baby Face Beauty uygulamasının diğer cilt bakım uygulamalarına göre oldukça fazla üstünlükleri bulunmaktadır bunların en başında ise tedavi süresinin ortalama 15 dakika sürüyor olması gelmektedir. Bunun dışında işlem ağrısızdır ve anesteziye ihtiyaç yoktur. Uygulamanın hafif kızarıklıklar dışında bir yan etkisi yoktur ve kişi işlem ardından günlük yaşama geri dönebilmektedir.

Velashape uygulaması sayesinde vücudunuzdaki fazlalıklardan cildinizde herhangi bir kesi olmadan güvenli bir şekilde kurtulabilirsiniz. FDA onaylı bir cihaz olan Velashape, özellikle yaz aylarında hızlı sonuç alınabildiği için oldukça tercih edilmektedir.

Velashape avantajları nelerdir?

Hem cildin fazlalıklarından kurtulmasını sağlamakta hem de selülitlerin giderilmesinde etkili rol oynadığı için diğer cihazlardan ayrılmakta olan Velashape, aynı zamanda yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede tedavi edebilme özelliği ile de oldukça tercih edilmektedir. Ortalama 4 seans sonucunda istenilen etkiler gözle görülür derecede kendini gösterebilmektedir.

Quartz Clinique ve Doktorlarımız!

Kliniğimizde medikal estetik, estetik cerrahi, kadın doğum alanında, anti-aging uygulamaları alanında hekimlerimiz sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır Her bir doktorumuz alanında uzman hekimler olup, uygulamalarda da birebir kendileri hastalar ile ilgilenmektedir. Sizler de tüm çalışma alanlarımız hakkında dilediğiniz soruların yanıtları için ve hekimlerimiz hakkında bilgi almak için www.quartzclinique.com’u tıklayın!

Bir cevap yazın