Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar Klima Servisi

Bir ortamın sıcaklığını azaltarak soğutan, ya da sıcaklık vererek ısıtan mekanizmaya klima denilmektedir. Yazın ortamın havasını soğutarak temiz hava almanızı sağlarken, kışın ortama ısı vererek sıcaklık sağlamaktadır. Günümüzde ev, iş yeri, ofis gibi bir çok ortamda kullanılan klimaların bakımı sıklıkla yapılmalıdır. Daha etkili sonuçlar alabilmek için düzenli olarak temizlenmelidir. Bağcılar klima servisi olarak klimalarınızın bakımını etkili bir şekilde yapmaktayız. Özellikle akdeniz bölgesinde her zaman kullanılan klimalar, yazın oldukça etkili sonuçlar vererek serinlemenizi kolaylaştırmaktadır. Bakım işlemlerinin nasıl yapıldığını merak edenler için, bunları sizinle paylaşacağız.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima bakımı işlemine Bağcılar klima servisi olarak, hava filtresinden başlamaktayız. Hava filtresi rahatlıkla çıkarılıp takılan bir parçadır. Bakıma başlamadan önce mutlaka temizlenmelidir. Ayrıca temizleme işleminin, kullanıcılar tarafından 15 günde bir yapılması oldukça önemlidir.

Hava akımının düzenli olmasını sağlayan filtreler mevcuttur. Bu filtreler sökülmeli ve elektrik süpürgesi gibi bir aletle temizlenmelidir. Tozları iyice alındıktan sonra kısa bir süre su altına tutulmalıdır. Islak olan bu parça, güneşte ya da asılarak kurutulmamalıdır. Kuru ve temiz bir bez yardımıyla silinerek kurutulması önerilmektedir.

Basınçlı hava ya da su yardımıyla evaparatör ve kondansörlerin temizliği yapılmaktadır. Daha sonra elektrik tesisatı, voltaj ve V otomat gibi şeylerin kontrolü yapılmaktadır.

Fan pervaneleri, hat ve drenaj tavasının temizliği yapılmaktadır. Ses kontrolü ve göüntü kontrolü yapılmaktadır. Böylece sökülen parçalar yerine takılır ve bakım işlemi tamamlanmaktadır.

Bağcılar Klima Servisi

Firmamız olarak müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz sayesinde klimalarınızın bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Ayrıca klimanızda bir sorun oluşursa ya da bozulma gibi durumlarla karşı karşıya kalırsanız da bizimle irtibata geçerek, en iyi sonuçları alabilirsiniz.

http://www.klimaservisim34.com/bagcilar-klima-servisi.html
Klima Servisi 0212 441 89 95

Bir cevap yazın