Bitlo.Com Güvenilir Mi?

Bitlo.Com Güvenilir Mi?

Teknoloji ve internet ağının gelişmesiyle birçok siteler ortaya çıkmıştır. Buralarda alışveriş yapabilir para kazabilirsiniz. Fakat kullanıcı kitlesinin fazla olmasından dolayı dolandırıcı sitelerde baş göstermektedir. Bu yüzden insanlar birçok sistemlere kayıt olurken korkarlar. Bitlo.com insanların güvenini kazanmış milyonlarca müşterisi bulunan tanınmış bir sitedir. Burada bitcoin, ethereum, ripple gibi sistemlere yer vermiştir.

Bitlo Wep Sitesinin Güvenliği Nasıldır?

Bitlo.com birçok konuda güvenirliğini artırmış bir sistemdir. İnsan hatalarına, dış etkenlere ve içeriden birisinin kötü kullanımına karşı geniş önlemler alınmıştır. Bitlo.com güvenlik prosedürlerin hepsini dikkatli ve geniş kapsamlı bir şekilde ele alınmaktadır. Ayrıca bu sitedeki güvenlik uzmanları bilgi ve para hızsızlığına karşı sofistike tedbirleri almıştır.  Güvenlik sistemleri o kadar geniş kapsamlıdır ki her konuda geniş güvenlik önlemleri alınmıştır. Bu sayede insanların güvenini kazanmış popülerliğini artırarak geniş kitleye yayılmayı başarmış bir sitedir. Profesyonel kripto para takas platformu bankalarla sağlıklı işler yürütürler, finansal istikrar sağlarlar, yasal gereklilikleri karşılamaktadırlar. Bu site hırsızlara karşı şifreleme sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcılar hesaplarını ve şifrelerini önceden belirlenmiş güçlü şifre seçmek zorundadırlar. Aksi taktirde şifreleri kabul etmez. Zor olan şifreler hızsızlığın önüne geçer. Şifreleri algoritmalar kullanarak saklamaktadır. Kullanıcı tarafından belirlenen şifreler çok katmanlı güvenlik sisteminden geçmektedir. Müşteri bilgileri kesinlikle üçün kişilere verilmez aktarılmaz ve erişimleri sağlanmamaktadır. Kurucu ve ortak kimseler gibi üst düzey yöneticiler bile soğuk depolara doğrudan erişim sağlayamaz, kendi kendilerine transfer yapamazlar.

Kullanıcı Güvenliği Ve Yasal Uygunluğu

 Bitlo.com şifreleme yöntemiyle konusunda geniş güvenlik önlemleri sayesinde 3. Kişilerin hesaplara ulaşması engellemektedir. İki faktörlü doğrulama sisteminde takas işlemlerinde hesaba girişte ve API anahtar üretimi gibi işlemler mevcuttur. Bunlar kullanıcıların güvenliği için zorunlu olarak işlem yapar. Şifreleme güvenliğinin yanında SMS ile doğrulama ve google Authenticator ile doğrulaması bulunur. Hesap doğrulamada yüksek güvenlik işlemleri alınmış belge yükleme izole ederek korur. Doğrulama işlemi dokümanları gibi tüm hesap bilgileri ve işlemleri şifreleme yöntemiyle korur. Deşifre edilmek istendiğinde yüksek, çoklu güvenlik işlemlerinden geçmesi gerekir. Buda oldukça zordur. Bitlo’nun yürüttüğü işlemler Türkiye cumhuriyeti anayasasına uygundur. Bitlo.com’mun asıl amacı korumacı olarak ilerlemek şuan ki ve değişen tüm yasalara uygun olmayı amaçlamaktadır. Bu şekilde geniş güvenlik önlemleri bulundurur. Paranız ve hesap bilgileriniz her zaman güvende tutar. Bu kadar geniş önlemleri almış kullanıcı memnuniyeti odaklı siteye https://www.bitlo.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın