Clash Royale Para ve Elmas Hile Uygulaması (Programı) 2017

Clash Royale Para ve Elmas Hile Uygulaması (Programı) 2017

Clash royale oyunu clash of clans’ın yapımcısı olan Supercell firmasının en çok sevdiği oyunlardan ikincisi olan Clash royale oyununun para ve elmas hilesinin programını sizlere anlatacağım.

Arkadaşlar bu hilenin telefonunuzda çalışması için android uygulamanızın en az 2.3 sürümünü kullanıyor olmanız gerekmekte. Bu programda para ve elmas hilesi bulunmaktadır.

Uygulamayı (Programı) indirmek için tılayın

Uygulamayı indirdikten sonra direk telefonunuza kurabilirsiniz. Her hangi bir rar şifresi istememektedir. Her hangi bir hata aldığınızda yorumdan bana ulaşabilirsiniz. Hilenin aktif olması için yapacağınız her hangi bir şey bulunmamakta sadece uygulamayı kurun ve başlatın.

Programı kurarken “Yükleme Engellendi” diye hata alıyorsanız karşınıza çıkan hatada “ayarlar” butonuna tıklayın açılan sayfada “bilinmeyen kaynaklar” tikini işaretleyip programı tekrar kurmayı deneyin hata almadan kurulacağını göreceksiniz.

Clash royale para ve hile uygulaması (Programı) 2017 yazımın sonuna geldim gta san andreas hilesi yazımı okuyarak gta oyununu keyifle oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın