Delikli Sac

Delikli Sac

Delikli sac imalatına 1918 yılında Karaköy’de başlamış, zamanında iş teslimi ve kaliteli üretiminden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Delikli sac fiyatları için bize +90 212 244 56 06 numaralı numaradandan ulaşabilir ya da iletişim adresinden bize mesaj atabilirsiniz. Paslanmaz delikli sac, ürettiğimiz delikli saclar kesinlikle paslanmamaktadır. Paslanmaz delikli saçlar için bizi arayabilirsiniz.

Uzun Yıllardır sürdürülen firma gelenekleri; Türk sanayisinin ihtiyacı olan tüm fabrika ekipman ve malzemelerini müşterilerine sunabilmek, müşterilerini doğru malzeme hakkında bilgilendirmek ve en iyi ürünün yanında sürekli en iyi hizmeti sunabilmek için gerekli kalite politikalarını takip etmek olarak özetlenebilir.

Siz sayın müşterilerimizin firmamıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve güvenden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.
Siz değerli müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine göre üretilen kalıplarımızda, delik sıklıkları ve delik merkezlerindeki hassasiyet ön plandadır.

Proje bazlı olarak istenilen ölçüde, kalınlıkta ızgara imal edilir. 7/24 Delikli Sac İmalatı Fiyat Teklifi Alın · Uzman Tecrube, · Kaliteli İşçilik · Son Teknoloji Ürünler

Bize Ulaşın
http://www.deliklisactr.com
+90 212 244 56 06
info@deliklisactr.com

Bir cevap yazın