En Hızlı Modem Tavsiyesi

En hızlı modem 2017, modem tavsiyesi yazımızda sizlere Asus’un en hızlı modemi, Airties En iyi modem 2017, Lınksys’ın tavsiye modemi ve zyxel, Tp lınk gibi en hızlı modemleri, en iyi kablosuz modemleri ve modem tavsiyesi yapmak için en iyi router 2017 cihazlarını inceledik.

İnternetinizin hızına sağlayıcınız olduğu kadar kullandığınız modem veya routerın da etkisi çok önemlidir. Eğer modeminiz yavaş bir modem ise internet sağlayıcınız ne kadar size hızlı veri gönderse bile bu hızı modeminiz size yavaş gönderecektir. Aşağıda incelediğimiz modem ve routerler oldukça hızlı internet kullanımı için üretilen modemlerdir.

 En Hızlı Modem Tavsiyesi

» Asus DSL-AC68U

Yukarıda belirttiğimiz ve tavsiye modemimiz olan asus modem kullanıcılarına 600 Mbps hızı ile 1300 Mbps hızları arasında kullanıcılarına adeta uçak hızında sörf yapmasını sağlamakta. Ayrıca asus DSL-AC68U modemi VDSL destekli kablosuz bir modemdir.

Teknik Özellikleri Router Desteği bulunmakta, modemdeki port slot sayısı 4 adettir, Bağlantı özelliklerinde ise kablosuz modem olduğunu sizlere belirtmiştik. Ve USB 3.0 kullanmaktadır. Tam anlamıyla istedğiniz modem olabilir. Asus en iyi modemi için kullanıcılarına 3 yıl garanti sunmaktadır.

asus-en-iyi-modem

» Lınksys XAZ1900

 Lınksys en iyi modemi olan xac1900 modelinin bağlantı hızları 600 Mbps hızı ile 1300 Mbps hızları arasında değişmekte. Ayrıca bu modem Dual-Bant ve kablosuz bağlantı ile kullanıcılarını her yerden en hızlı şekilde internete bağlamakta.

XAZ1900 Teknik özelliklerinde 4 port kullanıldığı ve Adsl2+ bağlantısı ve 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

linksys-en-iyi-modem

» Zyxel WAH7706

 Zyxel en iyi modem ve routerlarından olan wah7706 kullanıcılarına 300 Mbps ile 867 Mbps bağlantı hızını sunmakta ayrıca hızlı modem olarak önerdiğimiz bu modem 3g/4g/ ve LTE bağlantılarını desteklemekte. Bu modemimizde firması tarafından 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

zyxel-en-iyi-modem

» Airties AIR 5760

Herkesin bildiği marka ola airties markası en iyi modemi olarak 5760 modelini göstermektedir. Bu modelinde airties en hızlı internet bağlantısı vermek için 300 Mbps hızı ile 1300 Mbps bağlantı hızını kullanıcılarına sunmakta. Bu modemde 4 port ve VDSL2 ve 2+ ayrıca fiber desteğide bulunmaktadır. Kablosuz bağlantı ile kulananları her yerden internete bağlayan air 5760 modeli USB 2.0 bağlantısını kullanmakta. Airties bu modemine 2 yıl garanti vermektedir.

airties-en-iyi-modem

» TP Lınk W8970

Bu internet dağıtıcı olan cihaz kullanıcılarına hem modem hemde router olarak kullandırmakta. 802.11n kablosuz bağlantısı ile her yerden internete kolaylıkla girilmesini sağlayan w8970 300 Mbps hızı ile de kullanıcılarını hız tutkunu yapmakta. Bu modemde çoğu modem gibi 4 port ve USB 2.0 kullanmakta.  TP LINk en iyi modemi için 2 yıl garanti sunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere en hızlı modemi ve 2017 nin en iyi modemlerini inceledik.

Bir cevap yazın