Facebook’ta Kimlere Arkadaşlık İsteği Gönderdim

Facebook’ta kimlere arkadaşlık isteği gönderdim yazımızda facebook arkadaşlık isteği gönderme listesine, facebook’da istek gönderilen arkadaşlar listesine ulaşabileceğinizi bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Facebook’ta Kimlere Arkadaşlık İsteği Gönderdim

Sosyal medya platformları arasında kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulama olan Facebook, milyonlarca insanı bir araya getirme görevi üstleniyor. Ülkemizde bu sosyal medyayı kullanmak bir yaşam aracı haline geldiği düşünülürse, sosyal medya üzerinden başlayan arkadaşlıkların normal yaşama kadar uzanabildiği görülebilmektedir.

Bu mecrada bir kişi ile arkadaş olabilmek için o kişiye arkadaşlık isteği göndermek gerekiyor. Eğer hesabınız uzun bir süredir aktifse, hangi kişilere arkadaşlık isteği gönderdiğinizi hatırlamak zor olacaktır. Bunu kontrol edebilmenizi sağlayan bir özellik bulunduğunu biliyor muydunuz? kimlere arkadaşlık isteği gönderdim diye bir sorunuz bulunuyorsa, bu sorunuzu cevaplayabilmeniz çok kolay.

Bilgisayarınızdan ya da akıllı cihazlarınızdan Faceye tarayıcı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook’un mobil uygulamasında bu özelliğe şimdilik erişim sağlanamıyor. Önceki güncellemeler içinde yer alan özellik, yeni güncellemelerle beraber şu an için yok. Gelecek güncellemelerde tekrar aktif edilmesi bekleniyor.

Tarayıcınızdan hesabınıza girdikten sonra, arkadaşlık isteklerinizi size bildirim olarak veren simgeye (mesaj kutusunun solunda) tıklayınız. Ayarların yanında bulunan ‘arkadaşlarını bul’ kısmına girdikten sonra karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfanın üst tarafında ‘Gönderilen arkadaşlık isteklerini gör’ yazısıyla birlikte bir alan göreceksiniz.

Buraya girmeniz gerekmektedir. Açılacak olan yeni sayfa üzerinde istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerine cevap vermeyen kişilerin listesi bu bölümde görünebilmektedir. Tek tek bu listeyi incelediğinizde, gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini hangi zaman aralığında attığınızı tahmin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın