Ferroli Kombi Servis Üsküdar’da Hizmetinizde

Ferroli Kombi Servis Üsküdar’da Hizmetinizde

Ferroli marka kombilerinizi uzun süreli kullanabilmeniz için onların sadece kaliteli üretilmesi yeterli değildir. Aynı zamanda Ferroli Servisi tarafından düzenli olarak bakımlarının yapılması da kombilerin çalışma performansını büyük ölçüde etkilemektedir. Bakımın yanı sıra petek temizliği ile birlikte ısınma ile ilgili problemlerin de önüne geçilmektedir. Çünkü peteklerde biriken tortular zamanla su dolaşımını zorlaştırmakta ve ısı kaybına yol açmaktadır. Bu da kombinin daha yüksek ısıda yanmasına neden olmaktadır.
Ferroli Servisi kombi bakımını hem hızlı hem de oldukça temiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’da ve Üsküdar bölgesinde oturan kişiler için hizmet veren Üsküdar Ferroli Servis ekipleri, arıza konusunda da profesyonel yardım sağlamaktadır. Öncelikle müşteri hizmetleri ile başlayan yardım süreci, teknik ekibin eve yönlendirilmesi ve arızanın tamiri ile sonuçlandırılmaktadır.

Ferroli servisi çalışanları müşteri hizmetlerinden teknik ekibe kadar her biri alanlarıyla ilgili en iyi eğitimleri almaktadır. Böylece müşteri şikâyetleri ya da arıza kayıtları ile ilgili en doğru yönlendirme ve en doğru iletişim sağlanarak sorunlar çözülmektedir. Üsküdar Ferroli Servis, İstanbul Anadolu yakasında bu bölgeye yakın yerlere güvenilir hizmet götürmek için çalışmaktadır. Yaşanan kombi arızalarının birçoğu bakımsızlık ve yanlış kullanımdan kaynaklandığı için yılda bir kez Ferroli servisi tarafından kombi bakımı yapılmalıdır. Aksi takdirde ya işin erbabı olmayan bir tesisatçı kombiye zarar verecek ya da peteklerde biriken tortular zamanla kombinin işlevini gittikçe yavaşlatacaktır.

Bir cevap yazın