God of War 4 Ne zaman Çıkacak

God of War 4 Ne zaman çıkacak yazımında sony üreticisinin yeni oyuncağı olan ps4  ile beraber God of War 4 oyununu kullanıcılarının hizmetine sunacağı duyumlar arasında bulunmaktadır.

God of War 4 Ne zaman Çıkacak ?

Sony firmasının tutku yaratan oyunu olan God of War ps4 ile oyun bağımlısı kullanıcılarının beğenisine çıkacak. Playstation 4 uyumlu olarak piyasaya sunulacak olan God of War’ın çıkış tarihi ne zaman olacağı hakkında söyletiler mevcut.

Oyunun efsanesi Kratos’un çocuğuyla birlikte yol alacağı macerayı kapsayan oyunun ismi olan God of War 4’ün ne zaman piyasaya sürüleceği tam tarih belli olmamala birlekte. Fakat belirtilen zamanlamaya göre oyun 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülecek.

Oyun üreticileri bu seri hakkında baya titiz davrandığı bilinmekte. Oyun müziklerini ise walking dead dizisinin müziğini uluşturan Bear McReary gibi ünlü isimlerle beraber yapıldığı duyulmaktadır. Bu seri boyunca başrol olan kratos oyunun tüm rolünü üstleneceği hikayeler arasında yer almakta. Oyunda karşımıza çok farklı bir şekilde çıkacağı düşünülmekte söylentilere göre oyun eski çağları anlatan bir tema ile karşımıza çıkacağı düşünülmektedir.

Kratos’un yaşlanmış bir vaziyette oğluyla geyik avına çıktığı senaryo, Kratos’un başının belaya girmesiyle bambaşka bir hal alacak. Karşısına çıkacak birçok yaratığı nakavt etmek zorunda kalan baş kahraman, kendisini İskandinav mitolojisinin içerisinde bulacak.

Playstation sitesine gitmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın