GTA 6

GTA 6

GTA oyununun son serisi olacak GTA 6 hakkında gelişmeler ile ilgili bilgiler vereceğiz. Oyun geliştiricisi olan Rockstar Games’ın en çok oynanan oyunlarından bir tanesidir.

Rockstar Games’ın yakınlarından olan birkaç yabancı internet sayfaları oyun hakkında bazı detaylı bilgileri paylaştı. Bu bilgileri bizde sizler için araştırdık ve paylaştık.

Yabancı kaynaklara göre Grand Theft Auto 6 bilgileri;

Rockstar geliştiricileri oyun haritasında en çok uzak doğudan esinlenmekteler. Bu bilgilere göre GTA oyunun bir tanesi Tokyo şehrinde olacakmış. GTA Vice City bunu harita planını devreye sokacakken daha sonrasında GTA 5 Oyununda Yetkililer Tokyo şehrinden esinlenmiş.

Geliştirici olan firma yeni serisi olan Grand Theft Auto 6 Oyununu çoktan geliştirmeye başladığını ve haritayı ise Amerika dışına çıkmayacağını’da bu kaynaklar bellirtti. Fakat son anda ne olacağı belli olmaz bir anda değişik bir harita ile karşılaşabilirsiniz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Firma geliştirmelere başladı diye hemen sevinmeyin çünkü oyunun piyasaya sürülüş tarihi hakkında bir bilgi bulunmamakta. Fakat tahminimizce geliştirici oyunu piyasaya çok geç sürecek bunun sebebi ise;

GTA oyunlarının tüm serilerine bakacak olursak çok bir değişiklik olmaması. Geliştirici bu sefer diğer serilere nazaran bu seriyi oldukça farklı sunmayı planlamaktadır.

Tabi GTA 6 Hileleri olmadan olmaz diyorsunuzdur. Oyun piyasaya çıktığı gibi hilelerini de sizler ile paylaşacağız.

Bir cevap yazın