Güvenli Burun Estetiği Operasyonu

Güvenli Burun Estetiği Operasyonu

Burun insan yüzünün merkezinde yer alan, yüzün estetik olarak görünümünü etkileyen bir organdır. İdeal burun tipi kişiden kişiye göre değişmektedir. Çünkü herkesin yüz karakteri birbirinden farklıdır. Burun estetik görünüm olarak, burnun yüz hatları ile uyumu, burnun bölümlerinin birbirlerine oranı ve burun simetrisi olmak üzere üç temel noktadan etkilenir. Burun estetiği operasyonları da bu üç noktada ideal oranları ve görünümü yakalayarak, sorunum yollarını daraltmakta olan tüm deformasyonların ortadan sorunsuz kaldırılmasıyla kişilerin rahat nefes almasını hedefler. Burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde, Quartz Clinique olarak sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Burun Estetiği Operasyonları

Burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde yapmış olduğumuz burun estetiği operasyonlarıyla;

-Burunda bulunan şekil bozukluklarını düzeltmek
-Burun ucu ya da burun kemerinin şeklini değiştirmek
-Burnu büyültmek ya da küçültmek
-Burun deliklerini küçültme
-Burun ucu ve dudak arasında olan açıyı değiştirme
-Alın ile burun kökü arasında olan açıyı değiştirme

Kişilerin nefes almasını zorlaştırmakta olan burun eti büyümesi (konka), burun kemiğinde bulunan eğriliği (septum deviasyonu) ve burunda olmaması gereken deformiteler ile farklı yapıları ortadan kaldırmak amaçlanır. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman kadromuz ile Burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde, Quartz Clinique olarak sizlere en ideal sağlık hizmetini vermekteyiz.

Burun Estetiği İle İlgili Merak Edilenler

Burun estetiği olacak hastalarımız ameliyattan bir hafta önce sigara, kan sulandırıcı ilaçlar ve kullanıyorlarsa alkolü bırakmalıdırlar. Burun estetiği ameliyatları yaklaşık olarak ortalama 2 saat gibi bir zaman almaktadır.

Burun estetiği ameliyatları ağrısız bir şekilde geçmektedir. Quartz Clinique olarak burun estetiği Nişantaşı kliniğimizde kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlar ile ağrısız bir ameliyat geçireceksiniz. Ameliyat sonrasında ise ağrısız bir şekilde uyanacaksınız.

Burun estetiği ameliyatların kullanılan alçı ve tamponlar yaklaşık olarak bir hafta sonra alınmaktadır. Yine alçı ve tampon alınırken ya da uygulanırken kesinlikle ağrı duymayacaksınız.

Ameliyat sonrası aynı gün içinde evinize dönebilirsiniz. Ameliyattan sonra 2 ya da 3 gün içinde günlük aktivitelerinizin tamamını rahatlıkla yapabileceksiniz. Ameliyat sonrası 10 gün sonrasında sosyal yaşama dönebilirsiniz ve 1 ay sonrasında ise ameliyatın hiçbir etkisi kalmayacaktır.
Kaynak : http://www.quartzclinique.com/burun-estetigi

Bir cevap yazın