Hangi E Likit Zararlı

Kalitenin ucuzluk ile yoğrulduğu Natura likit birbirinden farklı çeşitleri ile kendine hayran bırakıyor.

Hangi E Likit Zararlı

İnsanların elektronik sigara kullanmasıyla birlikte e likit üreticilerinde hızlı bir artış görüldü. Bu üreticilerin Dünyaca ünlü markalarının yanında sahte içerikler kullanarak ürününü satmak amaçlı taklitçilere sıklıkla rastlanabiliyor.

Bu tür zararlı e likitler arı gibi hızla yayılmaya başlıyor. İnsanların ucuzluk hastalığı yüzünden bu tür üreticilere ne yazık ki olanak veriliyor. E likitlerin piyasaya fiyatının 3, 5 kuruş altında alınmak istenmesi insan sağlığına olumsuz etkisi olan zararlı e likitlerin tercih edilmesine neden oluyor. Uzmanlar tarafından da önerildiği üzere bilinen markaların tercih edilmesi gerekiyor.

01_1143298743

Hangi E Likit Daha İyi

Gerçek sigara kullanmak yerine insan sağlığına çok daha az zararı olan e likitlerin tüketilmesi sigarayı bırakmak için müthiş bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Sağlığını düşünen ve önemseyen kullanıcılar hangi e likit daha iyi sorusuna cevap arıyorlar. Bu kapsamda Yunanistan markası olup dünya ülkelerine kısa zamanda ün salan Natura likit dikkati çekiyor.

İlk olarak kalite ve hijyen koşulları altında üretilen bu ürünün ülkemizde de sevilerek kullanılması kullanıcılar arasında tavsiye edilen ürünlerin başında geliyor. Kalitesinin yanında ekonomik fiyatı ile de ilgi gören ürün birbirinden farklı çeşit ve lezzetleri ile her damağa hizmet etmeyi başarıyor.

Elektronik Sigara Likit Karıştırma

Elektronik sigara kullanıcıları bilirler ki PG ve VG likitler içerikleri itibari ile bazı farklılıklar bulunur. Bu farklılıklar bazı kullanıcıların PG bazılarının ise VG likitleri tercih etmesi yönünde onları ayırır. Ancak PG kullanıcıları VG likitlerde bulunan bazı özelliklerden hoşlanırken VG kullanıcıları da PG likitinde bulunan bazı özelliklerdn hoşlanabilirler.

Bu duruma örnek olarak VG likitlerinin buhar yönünden PG likitlere göre daha yoğun olması ve PG likitlerinin de aromalarının VG likitlere göre daha iyi hissedilmesi gösterilebilir. Bu doğrultuda elektronik sigara likit karıştırma yoluna gidilerek PG’de ve VG’de olmayan özellikler tek bir sıvı dolum maddesi tankı içerisinde toplanabilir. Ancak likitler karıştırılırken oranlarına dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın