Hayatı Kolaylaştıracak 8 Bilgi !

Hayatı kolaylaştıracak 8 bilgi yazımında sizin için yararlı bilgiler, sağlıklı bilgiler ve merak ettiğiniz konuları inceledik.

Hayatı Kolaylaştıracak 8 Bilgi !

*Bir bardak suyun içine 1 kaç damla limon sıktığımızda suyun alkalli değeri artar ve limonlu su vücudumuzdaki toksik atıkların uzaklaştırılmasını sağlar. Bu da limonun faydalarını bize gösteriyor.

*Yatmadan önce yeşil çay içmek vücudun uykuda kalori yakmasına yardımcı olur. Kilo vermek için yatmadan önce yeşil çay içilebilir. Bu da Yeşil çayın faydaları.

*Yatarken aynı yastık yüzü ile uzun süre yatmak sivilce problemine katkıda bulunur. Sivilce probleminiz varsa yastık yüzünüzü 3-4 günde bir değiştirin. Sivilceden kurtulma yolu bu kadar kolay.

*Kumda koşmak kolari yakmada %30 daha fazla olanak sağlar. Kumda koşmak hem eğlenceli hemde sağlıklıdır. Sahile gidince yüzmeyi de unutmayın.

*Balık yedikten sonra elinizde balık kokusu kalıyorsa elinizi diş macunu ile yıkayın kokuya hemen etki edecektir.

*World dosyasında yazılarınızı tamamen büyültmek için shift+F3 iki kere aynı anda basarsanız yazıların tamamı büyüyecektir.

*Gün içinde yaptığınız kısa uykular halk diliyle şekerleme metebolizmanızı ve yaşam kalitenizi artıracaktır.

*Kaymaksız süt, şekersiz çay, su, siyah kahve ve sebze suyu kilo vermenizi yardımcı olmaktadır. Kilo vermek isterseniz önce doktora başvurmanızı öneririz.

Hayatı kolaylaştıracak 8 bilgi yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın