Instagram Şifre Değiştirme

İnstagram şifre değiştime yazımda instagram şifresi nasıl değiştirilir, instagram şifre koyma ve instagram şifre değiştirme resimli anlatım konusunu inceledik. İnstagram şifrenizi unuttuysanız facebook üzerinden instagrama giriş yapabilmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

İnstagram Şifre Değiştirme

İnstagram hayatımıza ekim 2010 da girdi. İnstagram sayesinde ücretsiz olarak fotoğraf ve videolar sürekli paylaşılabilmekte. Konuyu daha fazla uzatmadan instagram şifre yenilemeyi sizlere anlatacağım.

»İlk öncelikle instagrama giriş yapıyoruz.

»Giriş işlemini tamamladıktan sonra, aşağıdaki resimdeki insan şeklindeki ikona tıklıyoruz. O ikon sizi profilinize yönlendirecek.

»Profile giriş yaptıktan sonra oradaki “profili düzenle” butonuna tıklıyoruz.

»Karşımıza gelen sayfada ise sol menüden “şifreyi değiştir” butonu bulunmakta bu butona tıklayarak. Şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bu arada şifrenizi unuttuysanız instagram sayfanıza facebook üzerinden bağlanabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Intagrama Giriş Yapma

Bu yazımda facebooktan instagrama giriş yapma ve facebook üzerinden instagrama bağlanma konusunu inceledim. İnstagram şifrenizi unuttuysanız ve sayfanıza bağlanmak istiyorsanız hiç endişelenmenize gerek yok arkadaşlar çünkü facebook sayesinde giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle facebook a giriş yapıyoruz. Daha sonra sağ kısımdaki ikona tıklayın. Karşınıza instagram ikonu çıkacak o ikona tıkladığınızda instagrama giriş yapabiliyorsunuz.

Mail güvenliğinizi sağlamanız için gmail şifre değiştirme ve outlook şifre değiştirme makalemi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın