Instagram Ücretsiz Beğeni Hilesi

Bir çok instagram kullancısı arasında takipçi sayısı ne kadar önemliyse beğeni sayısı da bir o kadar önemlidir. Özellik bazı kullanıcılar beğeni sayılarını yüksek tutmak için para ödüyor veya kredi sistemiyle çalışan karşılıklı beğenme sitelerinde sürekli başkalarının gönderilerini beğeniyor. Peki paylaştığınız video yada fotoğraflara 100 binden fazla beğeni gelmesini ister misiniz ? Her hangi bir yere üye olmadan yada para ödemeden ücretsiz beğeni hilesi sayesinde artık bu mümkün.

Rus yazılımcılar tarafından hazırlanan sitede sadece instagram üzerinde paylaşılan içeriğin adresine ihtiyaç duyuluyor. İster uygulama üzerinden ister web tarayıcınız üzerinden alacağınız bu adresi sitede yer alan ilgili alana yapıştırıp çalıştırdığınızda anlık olarak beğeniler gelmeye başlıyor. Bunu sağlamak için kullanıcı adınıza veya şifrenize ihtiyaç duymuyor.

Fakat ücretsiz beğeni hilesi çalışması için hesabınızın gizli olmaması ve son paylaşımınızın olması gerekiyor. Sistem geriye dönük eski paylaşımlarda şuan çalışmıyor. Sayfa açık kaldığı süre boyunca toplamda 100 bin beğeni alabiliyorsunuz. Sayfadan çıkış yaptığınız anda otomatik beğeni gönderimi duruyor.

Yaptığı paylaşımlarda istediği beğeniyi sağlayamayan kullanıcılar bu sistemden oldukça faydalanabilirler. Şuan için kesintisiz çalışan bu yazılım zaman zaman aşırı kullanımdan dolayı hizmet dışı olabiliyor. Fakat bir süre bekleyip sayfayı yenilediğiniz de tekrar çalışıyor.

Ücretsiz beğeni hilesi sayesinde binlerce beğeni kazanacağınız siteye aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram Ücretsiz Beğeni Hilesi

http://heroverin.com

Bir cevap yazın