iPhone 8 Fiyatı Ve iPhone 8 Tasarımı

iPhone 8 fiyatı ve iPhone 8 tasarımı yazımızda apple 8, iphone 8 ne zaman çıkacak ve  apple 10.yılı özel telefonu gibi konuları inceledik.

iPhone 8 apple tarafından özenle üretileceği söylentiler arasında. Apple 8 modeliyle hiç karşılanmadığımız bir tasarımı ile önümüzde çıkarması beklenmekte. Bu söylentiler Apple tarafından doğru ise iphone akıllı telefon kavramını değiştirebilir.

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak

iphone 8 çıkış tarihi gelecek yıl Eylül ve Ekim 2017 de olduğu söylentiler arasında. İphone 8 özelliklerinin diğer iphone telefonlara göre şaşırtacağı bilinmekte. Bunun sebebi ise iphone 2017’de 10. Yıl kutlaması ile beraber iphone 8 telefonunu tanıtacak.

apple 8 fiyatı

İphone 8 tasarımı sızıntılara göre oled ekran ve ana ekran home tuşunun artık olamayacağı düşünülmekte. Şefaf ekranların üretildiğini duymuşsunuzdur. Apple 8 telefonunda şefaf cam kullanabilir.

Şefaf cam sayesinde telefonun önünden baktığınız zaman arka tarafı rahatlıkla görebileceksiniz. Fakat bu ekran kalitesini etkileyecek gibi duruyor. Tabi apple bunun için farklı bir teknoloji ile geliştirip kullanıcılarını şok edebilir. Bu iddalar apple 8 tasarımını olmaz gibi gelsede bunun adı iphone 8 diğer modelleri ile kullanıcılarının aklını aldığı gibi bu tasarımıyla’da tüm kullanıcıları kendine hayran bırakabilir.

iPhone 8 fiyatı

iphone telefonların genellikle türkiyede maddi konudan el yaktığını bilmekteyiz. Apple iphone 8 telefonu ile tasarım ve özelliklerini yüksek tutacağını düşünürsek ücreti muhtemelen daha fazla can yakacağını düşünmekteyiz. Fakat apple 10. Yılına özel iphone 8 akıllı telefonunu fiyatını kullanıcılarına özel bir sürpriz ile gelmezse.

One comment

Bir cevap yazın