iPhone Telefon Alınır Mı?

iPhone Telefon Alınır Mı?

 Dünyada dev bir marka olan apple markasının 1 milyardan fazla satan telefon modelleri ile iphone alınır mı ve neden iphone telefonlarını seçmekteler bunları bu yazımızda inceleyeceğiz.

İphone’nin seçilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi apple firması sattığı telefonun arkasında durmakta olmasından kaynaklanmakta buda şu anlama gelmekte telefonunuzda bir sorun olduğunda telefonun hemen değişim – para iadesi gibi çözümler üreterek kullanıcılarına yardımcı olmakta. Yeni bir klişe olarak gelişen cümlelerden bir taneside olan iphone garantiye götürdüm hemen değiştirdiler cümlesini çok duymuşsunuzdur.

Bu cümle sayesinde insanların çoğu apple tercih etmekte. Diğer sebeplere gelirsen telefonun yazılımı ile donanımı arasındaki optimizasyon telefonun yazılımı ile donanımı bir birine tam uyumlu çalıştığı için düşük bellek olsa bile telefon hızlı çalışmakta. Peki bu kadar iyi önerilere rağmen hala iphone alınır mı ? soruyorsanız aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Telefonu Alınır Mı ?

iPhone 7 Plus Telefonu Alınır Mı?

Belirttiğimiz model olan telefon apple’ın yeni amiral gemilerinden olan iphone 7 plus apple bu telefonunda kullanıcılarını daha farklı hissettirmekte. Bu telefonda daha önce olmayan özelliklerden bir tanesi olan ful hd ekran kullanılması iphone severleri çok daha fazla mutlu etti.

Firma bu telefonda 5.5” ekran kullanmış bu ekranı daha net göstermek içinse 401 ppı ile desteklemiş. Bize göre ppı değeri oldukça iyi, telefonun kamerası 12mp ve çift kamera bulunmakta zoom oranı ise 5x değerinde ön kameraya gelecek olursak 7mp bir kamera bulunmakta. Bu cihaz bu kadar büyük olmasına rağmen ağırlığı sadece 188gr tüm bağlantı özelliklerini destekleyen bu cihaz dünyadan kopmamanızı sağlamakta. İphone 7 plus alınır mı diye soracak olursanız. Suya dayanıklılığı ile sizlere tavsiye edebilirim.

iPhone 7 Telefonu Alınır Mı ?

iPhone 7 Telefonu Alınır Mı?

Plus telefonun kardeşi olan bu cihaz plus a göre iki farklı özelliği bulunmakta plus telefonun arkasında iki kamera bulunmakta. İphone 7 nin arkasında sadece 1 adet kamera var. Diğer bir farklılığı ise boyuttan kaynaklanmakta bu telefonun boyutu 4.7” ve Hd ekrana sahip ekran ppı yoğunluğuna bakacak olursak iphone 7 oldukça iyi bir görüntü sergilemekte 326 ppı ile telefonun inç başına düşen piksel değeri yüksek.

12mp arka kamerası ve 7mp ön kamerası ile kullanıcılarına çok rahatlıkla her yerden kamera ile fotoğraf çekme ayrıcalığı  sunan apple 138gr ağırlığı ile çok fazla yükte yapmamakta. IOS10 işletim sistemini kullanan cihaz suya dayanıklılığı ile oldukça kendisini öne çıkarıyor. İphone 7 önerilerimiz arasında yer almakta.

iPhone 6s Telefonu Alınır Mı ?

iPhone 6s Telefonu Alınır Mı?

2015 son aylarında çıkan apple’ın 6s telefonu çok büyük bir satış gerçekleştirdi. Apple firmasının son aylarda yaptığı duyuruda 1 milyar telefon sattıklarını ve 6s telefonun bu satışı oldukça desteklediğini belirttiler. Firma bu cihazında a9 işlemcisini kullanmış ios9 işletim sistemi ile telefonun donanımı ile yazlımı oldukça uyuşmakta. Ve donma sorunlarını ortadan kaldırmakta.

4.7” ekran ve hd çözünürlük sunan 6s bir üst modelindeki gibi suya dayanıklılığı bulunmamakta 12mp kamerası ve 2GB ram belleği ile hızlı işlem sağlayan cihaz kullanıcılarını kendisine 1 adım daha yaklaştırmakta. İphone 6s telefonu bence alınabilir.

Bir cevap yazın