İzmir Beko Teknik Servis Merkezi

Bir dünya markası sloganıyla piyasayı kasıp kavuran Beko, şimdi de çamaşır makineleriyle piyasaya girmektedir. Bu çamaşır makinesini diğer çamaşır makinesi markalarından ayıran en büyük özellik dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Dünyada bir çok ülke tarafından kullanılan Beko marka çamaşır makineleri Türkiye’de de ciddi kullanım sayısına ulaşmıştır. Her ne kadar eski tarihlerden beri Türkiye’de hizmet vermeye devam etse de firmanın kaliteli ve güvenilir bir teknik servis firmasını bulmak çok zorlaşmıştır.

İzmir Beko Teknik Servis Merkezi

Fakat bu problemi sonlandırmak adına uzun yıllardır İzmir’de hizmet veren ve Beko teknik servis olarak çalışan İzmir Beko servis daha önceden olduğu gibi şimdi de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir’in neresinde olursanız olun bu firmaya ulaşmak için yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ön bir arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Çağrı merkezi yetkilisiyle birlikte oluşturduğunuz arıza kaydından sonra açık adresinizi paylaştığınız taktirde evinize ya da iş yerinize en yakın tecrübeli ve uzman teknik servis ekibi mümkün olan sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayacaklardır.

Ayrıca firma yaptığı işçilik ve kullandığı parçalara o kadar güveniyor ki arızanızın giderilip size teslim edildiği tarihten itibaren başlayan bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o değişen parça için garanti sunmaktadır. Aynı arıza gerçekleştiği taktirde sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet verilmektedir.

Bir cevap yazın