Jinekomasti Operasyonu

Jinekomasti operasyonu

Jinekomasti operasyonu erkeklerde fazla yağ depolanmış olan ve bu nedenle de aşırı büyüme meydana gelen memelerinde yapılmakta olan bir nevi küçültme operasyonudur. Bu ameliyat sayesinde erkeklerin kabusu olan büyük meme görünümüne kısa sürede son verilir ve en önemlisi de Jinekomasti operasyonu herhangi bir kesi olmadan hızlı ve ağrısız olarak yapılabilmektedir.

Jinekomasti neye yarar?

Jinekomasti operasyonu meme büyümesinin kadınlara özgü olan ve erkeklere özgü olmayan bu yağlanmadan kısa sürede kurtulmasına ve en önemlisi de şişman olan ya da olmayan herkeste görülebildiği için de oldukça fazla kişide görülebilmektedir. Yani kısacası sadece kilolu olmak bu durumun olacağı anlamına gelmemektedir. Kişilerin özgüven sorununun da baş göstermesine neden olan bu durum jinekomasti operasyonu ile kısa sürede ortadan kaldırılabilmektedir.

Erkeklerde meme büyümesi neden olur?

Erkeklerde meme büyümesinin en önemli etkenlerinin başında şüphesiz ki sağlıksız beslenme gelmektedir. Bunun yanı sıra gıda endüstrisinin kontrolsüz şekilde katkı madde kullanması ve tabi ki bu duruma bağlı olarak da kişilerin hormonal değişimlerine neden olmaktadır. Erkeklerde meme büyümesine neden olan diğer etkenlerden biri de zorunlu kullanılması gereken ilaçlardır.

En hızlı sixpack çıkarma tekniklerinden olan vaser hi-def yöntemi de özellikle erkeklerin kısa sürede istedikleri karın kası görünümlerini elde ettiği kolay ve acısız uygulamaların başında gelmektedir. Ayrıca kadınların da daha belirgin bir popo için tercih ettiği bu harika uygulama, Dr. Leyla Arvas’ın kliniğinde en sık tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir.

Hangi bölgelerde ne işe yarar?

En hızlı sixpack çıkarma uygulamalarından olan vaser hi-def göğüs bölgesine uygulandığında pektoral, latissimus dorsi, ve serratus kaslarının belirginliğini arttırır. Karın ve bel bölgesinde yapılan operasyonda ise; baklava dilimleri, oblique ve para vertebral kaslar ile sırt bölgesindeki trapezius kasi ortaya çıkartılır. Kollarda yapılan uygulayapılan uygulama sonucunda da vastus, lateralis, vastus medialis, rectus femoris, gastrokinemus kasları belirgenleşir.

Jinekomasti ve hızlı karın kası çıkarma yöntemleri hakkında detaylı bilgi ve doktor Leyla Arvas’ın kliniğine randevu almak için hemen www.drleylaarvas.com‘u tıklayın!

Bir cevap yazın