KAPI ÖNÜ DEKORAYSONU İÇİN HERŞEY PASPAS TOPTANCISI’NDA!

KAPI ÖNÜ DEKORAYSONU İÇİN HERŞEY PASPAS TOPTANCISI’NDA!

Evinize gelen misafirler ev dekorasyonunuz hakkındaki ilk izlenimi genellikle dış kapıdan başlayarak yaparlar. Çünkü kapı önü paspası konuklarınızı sizinle birlikte karşılayan bir dekorasyon ürünüdür. Bu sebeple tarzımızı yansıtabilmek için en uygun alanlardan biri kapı önleridir. Sıcak bir ‘Hoş geldin’ ile herkesin mekanınıza pozitif bir enerji ile giriş yapmasın sağlayabilirsiniz. O halde ev dekorasyonunuzu yaparken dış kapıdan başlayarak genel dekorasyona uygun aksesuarlar tercih etmek sizin için en doğrusu olacaktır. Özellikle müstakil yapıdaki evlerde kapı önü dekorasyonuna daha fazla özen gösterilir. Buna rağmen günümüzde çok moda olan kapı önü süsü artık yavaş yavaş apartman dairelerinde de uygulanmaya başlamıştır.

Kapı önünün olmazsa olmaz aksesuarı kapı önü paspası ve kapı önü süsü gibi aksesuarlardır. Bu aksesuarlar için seçim yaparken ev dekorasyonunuzla uyumlu olmasına ve temizliği kolay olan, dayanıklı ürünlerden tercih etmeye dikkat etmekte fayda var. Bunun dışında kapı önü paspası seçiminizde kullanacağınız alanın ölçüsünü bilmeniz karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Görkemli bir kapı önü dekorasyonu için işe şık, dekoratif ve sizin tarzınızı yansıtacak modern bir kapı önü paspası ile başlamak en doğrusu. Seçiminizi yaptıktan sonra kapının her iki tarafına da vazo içerisinde renkli taşlar ve uzun saplı yapay çiçekler konumlandırılarak kapı önü dekorasyonunda modern ve şık bir çizgi yakalayabilirsiniz. Yine kapı önü dekorasyonuna büyük katkısı olacak kapı önü paspasına uygun bir kapı önü süsü ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Paspaslar hem ev içi paspas hem de kapı önü paspası olarak dekoratif  bir seçenek haline geliyor. Kapı önü paspasları için alüminyum, pvc, urgan veya hasır tipi paspas modelleri öne çıkarken ev içi paspas daha pamuksu modellerden tercih ediliyor.

Halıların tozlanmasından rahatsız olanların veya her küçük mekan ve odalarda halı kullanmak istemeyenlerin yöneldiği ev içi paspas modelleri özellikle antre, mutfak, banyo veya çocuk odası gibi birçok yaşam alanında tercih ediliyor.

Siz de Paspas Toptancısı ile benzersiz seçeneklerle dolu, taksitli ödeme imkanlı ve uygun fiyatlı ürünlerini güvenle alışveriş yapabilir, kampanyalardan ve süper indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın