Karın Germe Uygulamalarımız

Karın Germe İşlemleri Nasıl Uygulanır?

İlk muayeneden sonra karnı göbek deliği hizasından belirleyerek kesmekteyiz. Akabinde miktarı önceden tespit edilmiş olan karın derilerini o bölgeden çıkarmaktayız. Yeniden gerginlik kazanan karın bölgesini özel araç gereçler ile dikmekteyiz. Kimi durumlarda yeni bir göbek deliği ekleyerek tam orantılı bir vücut biçimi ortaya çıkarmaktayız.

Karın Germe Çeşitleri?

Uygulamalarımız içerisinde bulunan karın germe iki çeşittir. Bunlardan ilkine mini germe ikincisine tam germe demekteyiz. Ancak ilk muayeneden ve tetkiklerden sonra hastanın hangi türde bir germe operasyonuna ihtiyaç duyduğunu tespit etmekte ve işlemlere başlamaktayız.

Karın Germe Kimlere Uygulanır?

Söz konusu cerrahi işlemleri iki tip kişiler için sorunsuz bir şekilde uygulamaktayız. Fazla yağlanma sonucu bize gelen hastalara vaser liposuction ile birlikte germe operasyonlarını hayata geçirmekteyiz. Aynı zamanda hızlı bir şekilde kilo verip orantısız bir vücut görünümüne sahip olan kişiler için fazla deriyi alarak yeni bir görünüm elde etmelerini sağlamaktayız.

Karın Germe İşlemi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeri de karın germe işlemi öncesi hastaların dikkat etmesi gereken konulara yöneliktir. Bu tür germe işlemi doğrudan dolaşım sistemini ve kanı da ilgilendirdiği için kanı sulandırıcı etkiye sahip olan Aspirin ve muadili ilaçların 1 hafta kadar öncesinden kesilmesini önermekteyiz. Aynı zamanda yine doğrudan kanı sulandırmakta olan alkollü içecekler de minimum karın germe işlemine minimum 1 hafta kala kesilmelidir. Öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi ve hassasiyet gösterilmesi gereken tüm konularda Op. Dr. Leyla Arvas‘a online olarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Aynı zamanda ilk muayene ile birlikte aklınıza takılan tüm hususlar hakkında da detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Karın Germe Operasyonundan Sonra İz Kalması

Hastaları ve bu işlem için başvuracak kişileri tedirgin eden bir diğer hususta karın germe operasyonundan sonra iz kalma ihtimalidir. Bikini bölgesi olarak lanse edilen bölümlerde belli belirsiz izler kalmaktadır. Ancak görünmeyen bir bölgede sorun teşkil etmemektedir. Sorun teşkil eden hastalarımız için de özel geliştirdiğimiz lazer tedavilerimiz ile izlerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Ek seçenek olarak bant tedavimiz de izleri kalıcı olarak yok etmektedir.

Kaynak : http://www.drleylaarvas.com/karin-estetigi.html

Bir cevap yazın