Kiralık iskelerin satış ve kiralama koşulları

Kiralık iskelerin satış ve kiralama koşulları

Son dönemde, inşaat sektöründe yüksek güvenlik ve düşük risk, bu sektörün olmazsa olmazı olmuştur. Müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşarak TSE onaylı kaliteli ve sağlam iskeleler kiralamaktayız. Temel prensibimiz “önce iş güvenliği”dir.

Ankara Kiralık İskele çeşitlerimiz şöyledir:

  1. Platform İskele: Düşük maliyet ve iş verimliliği, yüksek iş güvenliği, işçilik ve zamandan kazanmak isteyenlerin tercihidir. Teknik özellikleri şu şekildedir: Ankrajsız maximum uygulama yüksekliği: 10 metre,tek ankrajla maximum uygulama yüksekliği: 12 metre, cephe ankraj ile maximum uygulama yüksekliği: 100 metre, asansör hızı: 15 m / dk, kule (Mast kolonlar) uzunluğu: 120 cm, platform ağırlığı: 43 kg, platform boyutları: 120 cm x 140 cm.
  2. Güvenlikli İskele: Korkuluk, iskele içinde merdiven, başlangıç ayağı, pano, çapraz ve yatay bağlantı, ayar mili, yürütme platformu olan güvenlikli iskele duvar bağlantı elemanları ile binaya sabitlenir. En iyi sonuç almak için konusunda uzman kişilerce, düşme riski gözetilerek, güvenli bir şekilde cepheye bağlanıp desteklenmelidir.
  3. Otomatik İskele: Bu tür iskelelerin avantajları, klasik örümcek iskele sistemine kıyasla kolay, çabuk kurulması ve sökülmesi, tek kolonda 10,5 metreye kadar açılabilmesi, cephede kullanılacak malzemelerin istenen kata süratle ve güvenle ulaştırılması, elektronik motor gücüyle metal kolonlar üzerinde dikey olarak açılması ve yükselmesidir.
  4. Asma İskele: Kaldırma mekanizması, askı ayakları ve kaldırma mekanizmasından oluşur. Bu iskele devrilme ve halat kopmalarına karşı “düşüş durdurma güvenlik sistemi”ne sahiptir. Platformun üzerindeki 2 (iki) adet tırmanma mekanizması ile dikey hareket sağlanır.
  5. Örümcek İskele: Bu iskele, 48×3 milimetre yatay bağlantılar, 34×2,5 milimetre ve çapraz bağlantılar ise 42×2,5 milimetre ölçüsünde, mekanik testlere tabi tutulmuş olan standart borulardan imal edilmektedir. “Flanşlı İskele” olarak da anılmaktadır.

Bir cevap yazın