komedi film önerileri

Komedi Film Önerileri 2017

Komedi film önerileri 2017 yazımda izlediğim ve izleyecek olduğum komedi film önerileri ve film tavsiyeleri ile sizinde bu filmleri izlemenizi tavsiye eder keyifli seyirler dilerim.

Komedi Film Önerileri 2017

Sahil Güvenlik ( Baywatch)

2017 yılında izlenebilecek en iyi komedi filmlerinden bir tanesi olan Sahil Güvenlik 90’lı yıllarda yayımda olan bir dizinin sinemaya uyarlanmasıdır.  En güzel komedi filmleri arasından seçim yapabilir ve izleyebilirsiniz.

Yayımlandığı yıllarda en çok izlenen dizilerden biri olan Baywatch sinemaya uyarlanmış haliyle de çok izlenmesi bekleniyor. Filmin başrollerine geldiğimizde Keleveğin Etkisi filminde başrol olan ve baya sevilen Zac Efron ve Dwayne Johnson rol alıyor. Dizinin konusu bir sahil güvenliğin yaşadığı trajikomik olaylardı. Filmin yönetmenliğini birçok filme yönetmenlik yapmış usta yönetmen Seth Gordon yapıyor. Film 2 Haziran’da vizyona girecek. Filmin konusuna geldiğimiz de ise Mitch adında bilinçli, işini herşeyin üstünde tutan bir cankurtaran ve aynı kendisi gibi bir ekibi bulunmaktadır. Bir gün bu ekibe yeni bir cankurtaran dahil olur ve Mitch’in aksine küstah ve daha rahat hareket eder. Bu ikilinin yollarının kesişmesi ve zaman zaman birlikte hareket etmesi filmin akışını gösterecektir.

2017 yılında beklenen filmlerden bir tanesi de her filminde gişe rekorları kırmış, ekranlarda defalarca izlememize rağmen bizi hala güldürebilen ve bütün filmlerinde aynı etkiyi yaratan Recep İvedik filmlerinin beşincisidir. Komedi film tavsiyeleri içerisinde yer alan bu film sizi gülme krizine sokacaktır.

Recep İvedik 5

16 Şubatta vizyona girecek Recep İvedik filminde yönetmen ve başrol yine Şahan Gökbakar’dır. Diğer başrol oyuncular ise Orkan Varan ve Deniz Ceylandır. Her filmiyle yeni bir olayı anlatan Recep İvedik izleyenleri kahkahalara boğmayı başarmış ve gişede her filmiyle rekor kırmıştır. Recep İvedik 5’te bir önceki filmin devam niteliğinde olup, yine Recep İvedik’in mahallesindeki birine yardımı söz konusudur. Bu macerada Recep İvedik Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürecektir ve sporun her dalı mevcuttur. Her filmiyle izleyenleri kahkahaya boğan Recep İvedik’in bu filmde de aynı etkiyi yaratması bekleniyor.

Bu yıl izleyeceğimiz komedi filmlerinden bir tanesi de Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı yerli filmimiz Vezir Parmağı’dır. Komedi film önerileri içerisinde yer alan bu film senaryosu ile de oldukça dikkat çekicidir.

Vezir Parmağı

Her filminde büyük bir başarı eden Mahsun Kırmızıgül bu sefer değişik bir tarzla komedi filmi çekmiştir. Filmin başrollerinde Mahsun Kırmızıgül, Selim Bayraktar, Ece Uslu ve Güşben Ergen gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Konusuna geldiğimizde ise Osmanlı ordusunun farklı bölgelerden yola çıkan, farklı kültürlerde olan ordudaki neferlerini anlatılacaktır.

En iyi komedi film önerileri 2017 yazımın sonuna geldim. Akson filmlerini seviyorsanız eğer aksiyon film önerileri ve bilim kurgu film önerileri yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın