Lazer Epilasyon Ankara Bolgesinde Daha Profesyonel

Hanımlar belli zamanlarda koltuk altı, bacak, kol ve genital bölge tüylerinden kurtulmak zorundadır. Özellikle de yaz aylarında bu bir gerekliliktir. Çünkü büyüyen kıl ve tüyler hoş olmayan görüntülere neden olur. Üstelik bu sorun yüz ve dudak üstünde de var ise durum tam bir kabus olabilir. Her hafta ya da her ay ağdanın dayanılmaz acısını çekmek ya da jilet gibi zararlı ürünler ile tüyleri daha da güçlendirmek artık son buluyor. Çünkü lazer epilasyon Ankara bölgesinde profesyonel ellerden veriliyor. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile tüylerinizden artık sonsuza kadar kurtulacaksınız. Çünkü ütüleme ve buz lazer epilasyon tekniğini kullanan uzman Doktor Buket Yıldırım kıl köklerini tahrip ederek kılların sonsuza kadar çıkmasını engelliyor.

Sırt Kıllarınıza Veda Edin

Kıl sorunu yalnızca kadınları mutsuz eden bir sorun değildir. Erkekler de sırt ve göğüs kıllarından son derece şikayetçidir. Yeni nesil lazer uygulamaları sayesinde sırt kullarınıza veda etmenin zamanı geldi. Çünkü bu lazer epilasyon Ankara bölgesinde alanında uzman kadrosu ile karşımıza çıkıyor. Hepsi eğitimli ve deneyimli olan sağlık çalışanları ve doktorun uzmanlığında gerçekleşen bu operasyon 30 ile 60 dakika arası seanslar ile sağlanıyor. Ancak yine de kişinin kıl tipine göre seanslar uzatılabiliyor ya da kısaltılabiliyor.

En Küçük Tüyler Bile Yok Oluyor

Daha önce lazer epilasyon deneyimi yaşamış olan hanımlar sık sık küçük tüylerinden kurtulamadığını dile getirir. Özellikle lazer epilasyon Ankara bölgesinde sık uygulandığı için bu şehirde yasayan hanımlar konudan bir hayli şikayetçidir. Çünkü dudak üstü tüylerde klasik lazer uygulamaları fayda etmez. Ancak buz lazer ve ütüleme lazer tekniklerini kullanan ekip bu kıl köklerini tahrip ederek en minik tüylerin dahi yok olmasını sağlıyor.

Üstelik bu uygulama kalıcı sonuç veriyor ve her cilt tipine uygun. Ancak uzman ekip ve doktor hiçbir şeyi şansa bırakmıyor ve operasyona başlamadan önce bazı testler uyguluyor. Artık yaz aylarında kıllarınızdan şikayet etmek yerine etek ve buzlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü lazer epilasyon Ankara bölgesinde artık çok daha kuvvetli teknoloji ile bu merkezde veriliyor. Artık sonsuza kadar istenmeyen tüyleriniz ile yeniden karşılaşmayacaksınız.
Kaynak : http://www.drbuketyildirim.com/lazer-epilasyon.html

Bir cevap yazın