Lazer Epilasyon Bakırköy Klinikleri

Lazer Epilasyon Bakırköy Klinikleri

Lazer Epilasyon Bakırköy kliniğimizde en sık uygulaması yapılan medikal işlemlerimizden biridir. Lazer epilasyon uygulaması kişilerin rahatsızlık duydukları fazla tüylerinden arınmasını sağlayan en önemlisi de ömür boyu kalıcılık sunan bir işlemdir. Hem kadın hem de erkeklerin güvenle uygulayabileceği lazer epilasyon Bakırköy de yer alan merkezimizde uzman hekimler ve uzman yardımcılarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Lazer epilasyon teknolojisi kendi içerisinde farklı cihazlara sahiptir ve her bir cihaz uygulama yapılacak kişiye uygun olacak şekilde yine uzman hekimlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Lazer epilasyon cihazları nelerdir?

Lazer Epilasyon Bakırköy kliniğimizde Alexandrite lazer, Diode Lazer, IPL lazer ve son teknoloji “buzlazer epilasyon” teknolojisi yer almakta olup, son dönemlerin en çok adından söz ettiren ve en önemlisi de acısız olması nedeni ile tercih edilen buz lazer cihazları ile son derece konforlu ve dilediğiniz ten  ve cilt tipinde bile kolaylıkla işlem yaptırabilmeniz mümkündür.

Erkeklerde Lazer Epilasyon uygulamasında da yine oldukça tercih edilen buz lazer cihazları, şimdilerde her klinikte ya da hastanede yer almamaktadır. Belirli merkezlerde ve özel hastanelerde yer alan buz lazer cihazları, diğer lazer teknolojilerine oranla biraz daha fiyat farkı olan sistemlerdir. Erkeklerde Lazer Epilasyon uygulamalarında bahsettiğimiz gibi sadece buzlazer teknolojisi kullanılmamaktadır. Diğer lazer cihazları da erkekler üzerinde oldukça etkili olmakta ve başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasının yan etkileri nelerdir?

Günümüzde uygulanan lazer epilasyon işlemlerinde kullanılan tüm cihazlar FDA onaylı ve sertifikalı orjinal cihazlardır. Ancak yine de yan etkiler kişilerin cilt hassasiyetine göre meydana gelebilmekte olup, bunlar geçici yan etkilerdir. Lazer işlemleri için acısız diyebilmek maalesef doğru olmayacaktır. Minimal seviyede de olsa kullanılan cihaza ve kişiye göre acı hissi meydana gelebilmektedir. Ancak erkeklerde lazer epilasyon uygulaması kadınlara oranla hem daha fazla acılı olabilmekte ancak bunun yanı sıra da kadınlara oranla daha kısa sürede başarı sağlayabilmektedir.

Lazer epilasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi için sizleri www.beautyderm.net internet sayfamıza bekliyoruz!

Bir cevap yazın