LG Televizyon Alınır Mı?

LG Televizyon Alınır Mı?

Lg televizyon alınır mı diye soracak olursanız, teknoloji meraklıları artık tv alırken bile araştırmaktalar. Artık televizyonların bile birden fazla özellikleri bulunmaktadır. Bu arada televizyon seçimindeki en önemli konulardan bir tanesi ise odanıza göre televizyon seçmeniz gerekmekte küçük bir odaya büyük televizyon veya büyük bir odaya küçük bir tv konulması izlenim açısından oldukça kötüdür. Bunları da sizlere aşağıdaki modellerde inceleyerek sizlere anlatacağız.

LG 49UH610V ve 43UH610V Alınır Mı?

LG 49UH610V ve 43UH610V Alınır Mı?

Yukarıdaki modelli televizyon 49” yani 123 cm boyunda ideal tvlerden bir tanesidir.Bu cihazda WebOS işletim sistemi bulunmaktadır. Bu işletim sistemi lg firmasının kendi işletim sistemidir. Tv nin görüntü kalitesine gelecek olursak UHD ekran bulunmakta yani bu ekran sizlere oldukça net bir görüntü sunar zaten türkiye yayınlarda uhd yayın yapan kanal bulunmamakta.

Yani bu özellik yaşadığımız standartlara göre biraz fazla tv deki hdr pro özelliği ile ekran parlaklığını istediğiniz gibi ayarlaya bilmektesiniz. Bu sayede tv keyfini net bir şekilde hissetmektesiniz. Televizyonun çözünürlüğü 3840 x 2160 bu televizyonu sizlere gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Yukarıda anlattığımız özelliklere eş değer sadece boyutları farklı televizyon modeli olan 43UH610V alınır mı diyorsanız boyut takıntınız yoksa tavsiye ederim.

LG 58UH635V ve 50UH635V Alınır Mı?

LG 58UH635V ve 50UH635V Alınır Mı?

Bu modeller lg firmasının yeni göz bebekleri olan 58uh635v ve 50uh635v modelleri ikisininde ortak olan özelliklerinden ilk önce bahsedelim farklı özellikleri zaten bulunmamakta sadece boyut farkı bulunmaka 58” olan 147cm 50” olan tv ise 126cm dir. Diğer tüm özellikler aynıdır.

Bu cihazlarda color prime pro özeliği ile yoğun renk ile canlı görüntüler sizlere vermektedir. Cihazın ekran özellikleri ise 4K yani UHD ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Bu televizyonlarda da lg kendi işletim sistemini yani webos 3.0 program yazılımını kullanmıştır. Tv önerimine gelecek olursak oldukça hızlı işlem sağlayan bu tvleri sizlere gönül rahatlığı ile öneririm. Ayrıca IPS ekran özelliğide olan bu televizyonlarda tüm açılardan çok rahatlıkla net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bir televizyonda görüntü olduğu kadar ses özellikleri de çok önemlidir. Bu cihazlarda ultra surround teknolojisi ile yüksek kalitede ve yüksek seviyede ses çıkarmaktadır.

LG 49LH570V ve 43LH570V Alınır Mı?

LG 49LH570V ve 43LH570V Alınır Mı?

Bu modeller Lg firmanın türkiye pazarında ne çok satan televizyonlarından olan 49LH570V ve 43LH570V modelleri sayesinde tüm kullanıcıları kendi markasına hayran bırakan Lg yeni modeller üretmeye devam ederken bu modellerini de çıkarmaya devam etmektedir.

49LH570V ve 43LH570V Özellikleri

Bu cihazların özellikleri bire bir aynıdır. Sadece inç farklılığı vardır bu farklılıkta 49” olan 123cm 43” olan ise 108cm dir.

Picture wizard özelliği ile televizyonunuzun resim ayarlarını net bir şekilde tüm parlaklığıyla ayarlayabilirsiniz.

Virtual Surround Plus sayesinde 3 boyutlu sesin dışında tepeden alt tarafa ses sunmakta. Bu özellik ile sesleri odanın her yerinden geliyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu tvleri sizlere tavsiye edebilirim.

LG 49LH590V ve 43LH590V Alınır Mı?

LG 49LH590V ve 43LH590V Alınır Mı?

Bu cihazlar iç görüntü sunma dışında dış görüntüsü bile çok şık durmaktadır. Tv deki metalik tasarım televizyonun dışını bile seyredeceksiniz.

Bu televizyonda da yukarıdaki gibi Picture wizard özelliği kullanılmıştır. Virtual surround plus ses özelliği ile kullanıcılarına net ve sinema sistemi gibi ses sunmaktadır. Benim en çok sevdiğim özelliklerinden bir tanesi ise izlediğiniz bir filmde arka plan sesi çok yüksek ise insan sesini daha verimli ve yüksek vermekte televizyon full hd olup ve webos işletim sistemi kullanmaktadır.

Tv yi internete kablolu ve kablosuz bağlayabilmektesiniz. Bu sayede internetten film ve video rahatlıkla izleyebilirsiniz. 49LH590V ve 43LH590V alınır mı diye soruyorsanız hiç durmadan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın