Marmaris ATV Safari Turu

Marmaris ATV Safari Turu

Marmaris ATV safari turu, Marmaris’e turistik amaçla gelen bireylerin en çok tercih ettikleri uygulamalardan biri olarak bilinmektedir. Özellikle çocuklu aileler arasında popüler olan bu uygulamadan oldukça hesaplı fiyatlara yararlanılabilmektedir. Marmaris atv turları fiyatları 60 TL’den başlamaktadır. Tatilinize neşe ve eğlence katacak olan bu turlar sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Tur sigortası ücretleri turdan faydalanmadan ödemiş olduğunuz fiyat içerisinde yer almaktadır. Ödediğiniz ücreti takiben herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ödeme işlemi sırasında kredi kartı veya banka kartı kullanmanız mümkün olacaktır. Marmaris atv safari turları bir günde 4 defa yapılmaktadırlar. Saat; 9:00/12:00/14:00/16:00 turların gerçekleştirildiği saatlerdir.

Konakladığınız tesisler veya bulunduğunuz herhangi bir alandan servisler tarafından alınarak atv safari turunun yapılacağı bölgelere getirilirsiniz. Transfer işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında herhangi bir deneyimi olmayan bireylerin endişe duymalarına gerek yoktur. Marmaris Atv Safari turlarının yapıldığı bölgelerde sizlere sürüş konusunda yardımcı olacak görevliler yer almaktadır. Atv sürüşü yapmak üzere herhangi bir belgeye sahip olmanız durumuna gerek yoktur. Toplam tur süreleri 3 saattir. Fakat katılımcı taleplerine göre bu süre azaltılabilir veya arttırılabilir yapıdadır. ATV kullanımı oldukça basit ve eğlencelidir. ATV’ler iki bireyi kullanımı için uygundur. Atv kullanmanız için spesifik bir yaşta olmanıza gerek yoktur. Reflekslerine güvenen her yaştan birey kolaylıkla ATV kullanabilmektedir. Marmaris atv safari turlarından faydalanabilmek üzere mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Atv safari turu merkezleri Marmaris’den sadece 20 dakika uzaklıktadır. Bu turlar için 3-4 saatinizi ayırmanız yeterlidir. Bir tatilden farklı ve heyecan verici beklentileri olan bireyler için atv safari turları ideal etkinliklerdir. Marmaris ATV safari turlarından faydalanmak için online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adrenalin dolu bir motor sporu heyecanını yaşamak isteyenler için bu etkinlik idealdir. Bu etkinlikte faydalanabilmek için rezervasyon yaptırmış olan bireyler, belirttikleri gün ve saatlerde kaldıkları otellerden alınırlar. Turun sonunda, otellerinden alınmış olan katılımcılar otellerinde geri bırakılırlar. Transfer işlemleri için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Haftanın her gününde atv safari etkinliklerinden faydalanabilirsiniz. Güneş kremi ,rahat ayakkabılar , rahat kıyafetler, güneş gözlükleri atv safari turu sırasında yanınızda bulunması gereken ürünlerdir. Safari firması tarafından sizlere bu ürünler sağlanabilmektedir. Özel off-road parkurlarında gerçekleştirilmekte olan atv safarileri sırasında Marmaris’in doğal güzelliklerini de keşfedebilirsiniz. İşlem sırasında tek yapmanız gereken rehberler tarafından sizlere verilen talimatların dışına çıkmamak olacaktır.

 

Marmaris Safari Turları hakkında daha detaylı bilgi için https://tr.marmaristravel.net/marmaris-safari-turlari/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Bir cevap yazın