Maviliklerdeki Kahvaltı

Maviliklerdeki Kahvaltı

Bir an hayatın tüm akışını dışarıdan izlemeye ne dersiniz?Hem rüya gibi bir güzellikte muhteşem lezzetler tadarken keyifli dakikalar yaşayıp hem de şehirdeki hızla akıp giden bu yorucu* maratonu bir an olsun dışarıdan izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uluçayyat sizlere tüm bunları masalsı bir güzellikte yaşatabilmek için gereken bütün özeniyle tekne kiralama hizmetini gerçekleştirmektedir.

Boğazın maviliğinde başlayan gününüz, İstanbul’un en güzel koylarında keyifli bir geziyle devam edecektir. Kendinizi yenilemek, farklı bir gün geçirmek ve tüm yorgunluğunuzu atmak için muhteşem bir haftasonu fırsatı! Güneşin pırıltısında canlanan mavilik kahvaltının tadını farklı kılıyor olacaktır. Rumeli Hisarı, Kız kulesi kahvaltınızın görselliğini sunacaktır.

Tekne Kiralama ile kahvaltı keyfinizde, özel ve leziz tatlara doyamayacaksınız. Muhteşem lezzetler ve çeşitliliği ile çayınızı yudumlarken dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaş grubunuzla farklı bir gün planlamak istiyorsanız tekne de kahvaltı tam sizin için. Haftasonu için sizden bir program yapmanız bekleniyorsa farklı bir gün yaşayıp, sevdiklerinize de yaşatabilirsiniz.

Davet tekneleri ile yapacağınız organizasyon için, gün ve saat belirtmeniz yeterli olacaktır. Belirlediğiniz tarihte organizasyon için planladığınız grupla dilediğiniz yerden tekneyle alınarak kahvaltı turunuz başlıyor olacaktır. Profesyonel ekip kahvaltı sofranızı hazırlarken, turunuz başlayacaktır. Boğazın muhteşem kokusu ve martılar size eşlik edecektir. Davet tekneleri hem açık hem kapalı yeriyle size hizmet vermektedir.

Hep aynı mekanlarda yaptığınız kahvaltı bir süre sonra keyif vermiyor. Tek bir mekanda tıkılıp saatlerinizi orda harcarken hayatın akışından uzak kalıyorsunuz, ancak tekne ile kahvaltı hem farklılık hem de aynı yerde bağlı kalmamanızı sağlıyor. Hem eğleniyor, hem geziyor hem de muhteşem manzaranın tadını çıkarabiliyorsunuz.

Son derece zengin ve kaliteli mutfağıyla ve müthiş manzaralar eşliğinde size kahvaltınızı adeta bir şölen tadında kahvaltı yapmak istiyorsanız uluçay yatı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Pazar kahvaltınızı şimdiden organize etmek ve sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız unutulmaz ve keyifli bir gün sizi bekliyor.Tekne kiralama hizmetiyle ilgili tüm detaylara ve fiyat bilgilerine*www.ulucayyat.com*dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın