MSI Notebook Alınır Mı?

MSI Notebook Alınır Mı?

Msı Notebook veya diğer tabirler oyun bilgisayarlarının babası olan msı markası, notebookları ile insanlar sanal ortamda adeta kendilerini kral gibi hissettiriyor. Msı markasının oyun canavarlarını sizler için inceledik.

MSI GS73VR-6RF-038TR Alınır Mı?

MSI GS73VR-6RF-038TR Alınır Mı?

Kullandığı işletim programı  Windows 10 olan bu makinenin ekran büyüklüğü 17.3” ful hd ve yansımasız ekran olarak icat edilmiş. Msı notebookları bildiğimiz üzere ağır olmalarının sebeplerinden bir tanesi içindeki özelliklerin fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bu laptopun ağırlığı ise 3.48kg.

Bilgisayara İ7 6700Q işlemci yerleştirilmiştir. Şuan günümüzde bu işlemci ile yapamayacağınız her hangi bir işlem bulunmamaktadır. Makineden ayrıca 256GB SSD ve 1TB HDD bulunmaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi oyun canavarlarından bir tanesi olan bu cihaz Geforce gtx 1060 ı kullanmaktadır. Msı önerilerimiz arasında birinci sırayı GS73VR-6RF-038TR modeli almaktadır.

MSI GS43VR 6RE-047TR Alınır Mı?

MSI GS43VR 6RE-047TR Alınır Mı?

Bu model yukarıdaki incelediğimiz notebook tan biraz daha düşük olan modeldir. Tabi model düşünce ücrette düşmektedir. Ücret ve ürün kalitesi doğru orantılıdır. bunu hepimiz bilmekteyiz bu cihazlar gerçekten günümüzdeki ekonomi durumuna göre yüksek fiyattaki cihazlardır. Daha fazla konuyu uzatmadan GS43VR 6RE-047TR özelliklerinden bahsedelim.

Cihazın ekranı diğer bilgisayarlara göre oldukça küçük olmakta küçük derken standart laptoplara yakın yani 14” ekran boyu bulunmakrta. Bu makine diğerlerine göre hafif ama özellikler bakımından o kadar ufak değil cihaz ağırlığı 1.6 kg.

Notebook da İ7 6700HQ işlemci, gtx 1060 ekran kartı, 16GB ram ve 128GBSSD – 1 TB da HDD kullanılmış. Bu özellikler ile tüm işlemlerinizi uçak hızında yapabilirsiniz. Sizlere msı bu notebookunu tavsiye ederiz.

MSI GT73VR-6RE-069TR Alınır Mı?

MSI GT73VR-6RE-069TR Alınır Mı?

Bu laptopta oyun, film, grafik tasarım veya aklınıza ne geliyorsa şimşek hızında ve de bir çıta hızında yapabilirsiniz nasa’da böyle bilgisayar yok ya msı bu modeli ile kendinizi sanki marsa yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu çıtanın özelliklerine gelecek olursak eğer laptop’un hızına yetişebilirsek.

İşlemci olarak yine bir intel yine bir beyin fırtınası olan İ7 6820HK modeli kullanılmış. Yukarıda da dediğim gibi nasada olmayan ram sayısı nerdeyse bu cihazda var 32GB ram ile bilgisayarınızı hiç kapatmadan sanal belleği dolduramazsınız. Ful hd ve 17.3” lik ekran ile film keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz son olarak ta gtx 1070 ile gta 200 bile oynarsınız. Tabikide bu bir şakadır gta 200 e yaşamazsınız ölürsünüz. Belli olmaz ama öldürmeyen Allah öldürmez neyse konumuza gelelim. Ayrıca 512GB SSD 1TB hdd bulunmaktadır msı notebook kesinlikle alınır.

MSI GP72 6QF-442TR Alınır MI?

MSI GP72 6QF-442TR Alınır MI?

Oyun bilgisayarlarının çok ısındığını duymuşsunuzdur. Fakat msı firması bunun önüne geçmek için “Shıft” teknolojisini gerçekleştirdi bu teknoloji bilgisayarın ısı ve performans dengesini ayarlamakta ve bilgisayarınız en ağır oyunu oynarken bile ısınmamakta. Bu bir oyun sever için çok önemli bir özellik msı notebookları zaten oyun ve ağır programları rahat çalıştırsın diye alınmakta. Bu laptopun özelliklerine gelecek olursak;

Msı her zamanki gibi yine intel i7 6700HQ işlemci, 16GB ram, SSD beklemeyin bunda SSD yok sadece 1TB hardisk var standart oyun notebook’u boyunda ful hd 17.3” ekranı bulunmakta ve içerisinde GTX950M ekran kartı bulunmakta. Aşırı derecede para vermek istemiyorsanız msı notebook alınır mı? diye soruyorsanız alabilirsiniz.

Asus notebook alınır mı makalemiz için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın