Philips Servis

Philips Servis

Philips marka elektrik süpürgeleri, evlerde sıklıkla kullanılan ve temizliği büyük ölçüde kolaylaştıran aletlerdir. Ev temizliği için vazgeçilmez olan bu cihazların bozulması ise temizliğin aksaması anlamına gelmektedir. Bu konuda en etkili ve kısa sürede çözüm sağlayabilecek olan ise Philips Servis olmaktadır. Bu nedenle yaşanan süpürge arızalarında Philips Servis çağırarak sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Servis İstanbul içinde profesyonel ve teknik anlamda rakip tanımayan bir servis hizmeti sağlamaktadır.

Philips Süpürge Servisi
Philips Servis Süpürge arızaları konusunda alanında uzman ve son teknoloji ile çalışan bir ekibe sahiptir. Bu da arıza tespitinin ve onarımının çok daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Philips Servis sayesinde yaşanan arızanın profesyonel bir şekilde giderilmesi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yapılan işlemler için ve parça değişiminde yedek parça için en az 1 yıl garanti verilmektedir.

Philips Servis İletişim Bilgileri

Profesyonel anlamda hizmet veren bir servise ihtiyaç duyan kişilerin süpürge arızaları ile ilgili ulaşabilecekleri telefon numarası 444 78 56’dır. Bu numara Philips Servis müşteri hizmetleri numarasıdır. Arayarak arıza kaydı bırakabilir ve arıza hakkında kısa bir bilgi verebilirsiniz. Böylece ekiplere henüz ilgili adrese gitmeden arıza hakkında bilgi verilmektedir. Böylece arızanın tespiti çok daha kısa sürede sağlanabilmektedir. Yaşanan arızanın giderilmesi için öncelikle arızanın nedeninin bulunması ve bunun işin püf noktalarını bilen bir ekip tarafından yapılması ise büyük önem taşıyan bir durumdur.
Website: http://www.philipsservis.co

Bir cevap yazın