Pokemon Go Android’de Nasıl Kurulur ve Pikachu Nasıl Bulunur ?

Pokemon Go Android’de Nasıl Kurulur ve Pikachu Nasıl Bulunur yazımızda şuan gündemde fenomen olan pokemon oyununun nasıl kurulacağını ve pikachu nasıl bulunur konusunu inceledik.

Pokemon Go Android’de Nasıl Kurulur ve Pikachu Nasıl Bulunur ?

Son zamanların en çok indirilen ve oynanılan oyunu olan Pokemon GO halen daha Türkiye üzerinde resmi bir çıkış yapmadı. Ancak bu, oyunu indiremeyeceğimiz anlamına da gelmiyor. Pokemon GO Androidde nasıl kurulur sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda oyuna başlar başlamaz Pikachu nasıl bulunur, onu da anlatacağız. İşte Pokemon GO hakkında bilinmesi gereken detaylar…

Pokemon GO oyununu Android cihazınızda oynayabilmek için öncelikle bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi Android sürümünüzün en az 4.4 olması gerektiğidir. Eğer daha düşük bir sürüm kullanıyorsanız güncellemenizde fayda vardır. Aksi takdirde oyunu oynayamazsınız.

Android sürümünüzün kontrol ettikten sonra yapmanız gereken Pokemon GO Apk dosyasını internet üzerinden bulmak ve indirmek. İşlem bu kadar basittir. Ancak kuruluma geçmeden önce telefonunuzun ayarlar kısmında bulunan Güvenlik sekmesine basmalısınız. Burada Bilinmeyen Kaynaklar bölümü mevcuttur. Apk dosyasını kurmaya başlayabilmeniz için bu bölümü aktif etmeniz gerekmektedir. Aktif hale getirdikten sonra Apk dosyasını kurabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz.

Pokemon Go APK İndirmek İçin Tıklayın

Pokemon Go Pikachu nasıl bulunur ?

Pokemon go’da nasıl pikachu bulunur sorusunun cevabını oyuncular merak etmektedir. Bu sorunun cevabını maddeler halinde vermek sizlerin daha basit bir şekilde anlamanızı sağlayacaktır.

-Oyun içi bir karakter oluşturduktan sonra ekranda 3 adet Pokemon belirecektir. Oyun sizden bunlardan birini seçmenizi istemektedir. Eğer siz bunlardan bir tanesini seçerseniz karşınıza çok zor Pikachu çıkacaktır.

-İlk başta beliren 3 adet Pokemondan birini seçmeden yürümeye devam etmelisiniz.

Karşınıza bir tane Pikachu çıkana kadar – ki bu mesefa 3-5 kilo metreye eşittir – yürümelisiniz. Yeteri kadar yürüdüğünüzde mutlaka bir Pikachu ile karşılaşacaksınız. İşte bu noktada oyuna Pikachu ile başlamış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın