QSS Lol İtemi Civalı Kuşak Nedir?

Dünyada ve Türkiye’de en çok oynanan online oyunlardan bir tanesi olan League of Legend oyununun canlı yayınlarda en çok duyduğunuz cümlelerden bir tanesi olan qss nedir, qss lol itemi ne işe yarar ve qss lol itemi ne demek sorusunu cevaplayacağız.

QSS Lol İtemi Civalı Kuşak Nedir?

Quicksilver Sash” bir lol oyunu itemidir. Kısaltılması “QSS” dir.

Türkiyedeki oyuncular bu iteme “Civalı Kuşak” adını vermekteler. Bu cıvalı kuşağın yani oyunlarda adının çok geçmesinin sebeplerinden en önemlisi oyuncular tarafından itemin çok tercih edilmesidir. Peki bu item oyunda ne işe yarıyor ?

civalı kusak nedir

Quicksilver Sash itemi yani Civalı kuşak oyunda ne işe yarar diye merak ediyorsanız. Oyundaki amacı tüm zayıflatma etkisi kaldırmak için kullanılmaktadır. Tabi bu itemi kullanabilmeniz için morgana yeteneğinizi açmadan önce “qss” tutturmanız gerekmektedir. Tutturamadan basarsanız. Her hangi bir etkisi olmayacaktır.

Cıvalı Kuşak İtemi Yararlar

Lol oyununda en çok bahsedilen itemlerinden olan civalı kuşak orijinal terimi ile quicksilver Sash olan bu itemin yararlarını aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bu itemin toplam maliyeti: 1300, birleştirme fiyatı:850

  1. +30 Büyü sağlamlığı sağlar.
  2. Hareket hızının artmasını sağlar.
  3. Kitle kontrol2 etkilerinden kurtulabilirsiniz.
  4. Cıva yatağan’a yükseltildiğinde zaman süresi azaltır.
  5. Ağır yara hasarlarını kaldırır.

Bir cevap yazın