Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı Ve Note 8 Tasarımı

Samsung galaxy note 8 fiyatı ve note 8 tasarımı yazımızda kullanıcılarını note 8 telefonu ile kendisine hayran bırakacak. Ve galaxy note 8 fiyatı kullanıcılarını üzmeyecek.

Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı Ve Note 8 Tasarımı

Samsung note 8 telefonu nu ilerki zamanlarda piyasaya sunması beklenen samsung, kullanıcılarını note 7 ile hüsrana uğratmıştı. Note 7 telefonu ile ciddi oranda zarar eden firma Note 8 telefonun ile bu zararı kapatması beklenmekte.

Bunun içinde note 8 tasarımı ve galaxy note 8 fiyatı ciddi oranda kullanıcıları cezp edecek. Piyasadaki söylentilere göre samsung s8 ve note 8 telefonları ile note 7 telefonunda kaybettiği imajını tekrar geri kazanacağı düşünülmekte.

note8tasarimi

Galaxy Note 8 Ne zaman çıkacak

Söylentilere göre samsung note 7 telefonunu toplattığı için ve piyasada diğer telefonlara göre geri kaldığı için önümüzdeki senenin başlarında Note 8 telefonunu piyasaya sürmesi beklenmekte. Fakat samsung  telefonu piyasaya erken çıkarma hevesi yüzünden. Tekrar hatalı bir sürüm üretmesi kendi imajı açısından berbat olacaktır.

Note 8 Fiyatı

Samsung note 7 fiyatı Türkiyede 3.599 TL olarak piyasaya sundu. Peki Note 8 fiyatı ne kadar olacak Note 7 telefonunda satış yapamadığı için ve note 7 fiyatı ile ciro elde edemeyen samsung Galaxy note 8 fiyatını note 7 fiyatı ile aynı olacağını düşünmekteyiz.

Galaxy Note 8 Tasarımı

Samsung note 8 tasarımı ile müşterilerini şaşırtması beklenmekte. Tam olarak note 8 tasarımı ve fiyatı belli etmeyen firma. Her zaman kullandığı home tuşunu bu şefer kullanmaması beklenmekte. Firma note 8 akıllı telefonunda en titiz pil üzerinde davrandığı söylentiler arasındadır.

Bir cevap yazın