Selülit Tedavisinde Yeni Yöntemler

Selülit Tedavisinde Yeni Yöntemler

Kadınların korkulu rüyası olan selülit, beslenme alışkanlığı, yediğimiz içtiğimiz besinler, asitli, yağlı yiyecek ve içecekler sebebiyle zaman içinde artış göstermektedir. Selülit besin değerleri sebebiyle ya da bazı hastalıkların yol açtığı yan etkiler olarak kendini gösterebilir. Bu durumda tedaviye ihtiyaç doğmakta ve selülit tedavi edilmelidir. Selülit tedavisi için medikal ve cerrahi işlemle yapılabilmektedir.

Selülit tedavisi*için medikal yöntemler arasında kremler, bitkisel yağlar gibi geçişi tedaviler uygulanmaktadır. Bunlar dışında egzersiz ve spor selülit için en çok tavsiye edilen yöntemdir, ancak bunun için düzenli bir yaşantınıza ve zamana ihtiyacımız vardır. Çalışan bayanlar ne yazık ki günün temposunda yorularak spora vakit ayıramamaktadır. Bu durumda sporla tedavi yöntemi çok tercih edilememektedir.

Bölgesel incelme için yeni bir yöntem olarak kullanılan sculpsure ile selülitlerden de kurtulabilirsiniz. 25 dakikalık süren seanslarla 45-47 derece ısı cilde verilmektedir. Bu ısı sayesinde vücuttaki yağlar erimekte ve vücuttan atılmaktadır.

Yaklaşık 6 ay kadar bir süre zarfında bölgesel incelme ve selülit tedavisi uygulanabilmektedir. Kalıcı sonuçlar ve etkili sonuçlar alınması için geliştirilen teknolojik cihazlarla forma kavuşmak mümkün!

Yaza formda girmek için şimdi tam zamanı, şimdi başlayacağınız seanslar sonrasında fit bir vücuda sahip olabilir, bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Güzel ve formda görünmek istiyorsanız, yazın plajda arkadaşlarınızla eğlenirken kendini güzel hissetmek ve öyle görünmek istiyorsanız selülit ve kilolardan kurtulmanın tam sırası!

Spor yapmayı sevmeyenlerdenseniz, koşu bandında koşmak sizi mutlu etmiyor ve istikrarlı olamıyorsanız teknolojik cihazlarla günlük yaşantınıza devam ederek 25 dakikanızı ayırarak formda kalmayı sağlayabilirsiniz. Kalıcı sonuçlar alarak sonrasında dikkatli beslenme ile kalıcı bir forma ulaşabilirsiniz.

Sizde artık fazlalıklarınızdan kurtulmaya karar verdiyseniz www.drmustafakaratas.com*adresinden merak edilen sorulara yanıt bulabilirsiniz. Hangi yöntemi tercih etmelisiniz, nasıl bir yol izlemelisiniz ve uygulama öncesi sonrası nelere dikkat etmelisiniz ön bilgi alabilir, ilk seansınızın randevusunu hiç beklemeden alabilirsiniz.

Yaza hazırlık ve eğlenceli cıvıl cıvıl kıyafetlerle eğlenebileceğiniz güzel bir yaz çok yakın!

Bir cevap yazın