Siteye Etiket Eklemek Zararlı Mı?

Siteye etiket eklemek zararlı mı yazımızda etiket nedir, etiket eklemek zararlımı, etiket eklemek yararlımı ve etiket eklemek spama girer mi konularını inceledik. Sizde çok fazla yazınıza etiket ekliyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

*Arkadaşlar kendi fikirlerimi yazacağım. Bende etiket kullandım bundan sonra kullanmamaya dikkat edeceğim. Yanlış bildiğimi düşünüyorsanız. Yorumda cevaplarınızı bekliyorum.

Siteye Etiket Eklemek Zararlı Mı?

Etiket nedir bence etiket aynı sayfaya birden fazla kopyalamadan başka bir şey değil. Ve çok fazla etiket eklemek Google gözünde spam demek. Bence bu yaptığınız işlem yazdığınız makalenizin ve siteniz için çok sağlıklı bir işlem değil. Buna rağmen hala siteye etiket eklemek zararlı mı diye soruyor musunuz?

Genel olarak web site analizi yapıp baktığımda çok fazla etiket kullanıldığı dikkatimi çektiği için böyle bir yazı yazma kararı verdim.

Aslında seo kişiye göre değişebilmekte, belki bu yazımı okuyup beğenmeyenler bile olabilir ve bunun içinde yorumda cevaplarınızı bekliyorum.

Etiket eklemek yararlımı diye merak ediyorsanız ben bir yararını göremiyorum.

Eğer organik trafiğinizi arttırmak istiyorsanız. Özgün, kaliteli ve en önemlisi benzersiz içerik üretmeye çalışın.

Bir cevap yazın