Takip Ettiğim Youtuberlar

Takip Ettiğim Youtuberlar

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere youtube video paylaşım portalı üzerinde takip ettiğim youtuberlerı sizlere göstereceğim.

Eskide herkes webmaster olmaya çalışıyordu.  Aaa bu işte çok para var bizde webmaster olmaya çalışalım. Oradan yürüyelim diyen çoktu. Öyle bir şey yok tabiki kolay kolay webmaster olunmuyor.  Şuan gündemde olan youtuberlık var herkes bir youtube kanalı açmaya çalışıyor. Fakat takip ettiğim youtuberlara göre o işte o kadar kolay değil tam detayı bilmiyorum ama bir gün bir youtuber ile röportaj ederek sitemde youtuberlık hakkında detayları paylamak çok isterim. Youtuber ile webmasterların ortak özelliği ikiside Google ile çalışması. 🙂

Şimdi gelelim benim en çok takip ettiğim youtuberlara

  • Orkun Işıtmak

Youtube Kanalı: Orkun Işıtmak

Yaş: 21

Paylaştığı İçerikler: Video blog (vlog)

Gelelim orkun hakkındaki düşüncelerime kendisini sürekli takip ediyorum. Paylaşımları gerçekten çok iyi kendisi için youtube çocuğu diyebilirim. Paylaşımları oldukça özgün ve kaliteli tüm herkesin orkunun paylaşımlarını takip etmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

En sevdiğim videosu: EN SAÇMA SOKAK RÖPORTAJI!

  • Merve Özkaynak

Youtube Kanalı: Merve Özkaynak

Yaş: Bayanların yaşı sorulmaz:)

Paylaştığı İçerikler: moda, alıveriş, makyaj, saç ve cilt bakımı

Evet ikinci takip ettiğim youtuber merve, mervenin kanalında gerçekten hem çok eğlenceli hemde bayanlar için çok güzel video paylaşımları var ben erkek olmama rağmen makyaj videolarını izliyorum çünkü çok güzel anlatıyor. Bir gün kendime mervenin videolarını izleyerek kendime makyaj yapacağım ve merveye atacağım. 🙂

En sevdiğim videosu: Orkun Işıtmak ile Tabu Oynadık.

  • Polina Chursanova

Yotube Kanalı: Polina Chursanova

Yaş: pas.

Paylaştığı İçerikler: Genel

  1. takip ettiğim kişi polina aslında polinaya ben direk rastlamadım mervenin kanalını takip ederken polinaya rastladım. Daha sonra takip etmeye başladım gerçekten çok samimi bir şekilde video çekiyor. Ve öyle hissettiriyor.

En sevdiğim videosu : Merve Özkaynak ile Cezalı Şarkı Tamamlama Challenge

  • Berkcan Güven

Youtube Kanalı: Berkcan Güven

Yaş: Bazı kaynaklar 22 kendisi videoda 20 diyor tam çözemedim mail ile soracağım. 🙂

Paylaştığı İçerikler: Genel

Ben Berkcanı aslında youtube’den değil vinedan tanıyorum. Berkcanın vinelarını izleyerek büyüdüm. 🙂 desem yalan olur çünkü ben berkcandan büyüğüm heralde yaşını tam bilmiyorum. Berkcanıda vinedan beri takip ediyorum ve paylaşımlarını oldukça beğeniyorum.

En sevdiğim videosu : ŞAHİDE TÜRE İLE SORU CEVAP

Arkadaşlar hepinize tekrar çok çok başarılar diliyorum. Takipteyim.

Bir cevap yazın