taksitli-telefon-satisi

Taksitli Faizsiz Telefon Nasıl Alınır?

Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Arkadaşlar bildiğimiz üzere 2015 yılında cep telefonu siparişlerine kredi kartı ile taksitli alış veriş kapatıldı. Bu kanun hem tüketicileri hem de telefon satışı yapan perakendecilerin bazılarını zor durumda bıraktı. Taksitli telefon satışının yasaklanmasına en çok sevinen perakendeciler evkur gibi vade ile satış yapan yerler oldu.

Bu tarz mağazalar genelde 2000 TL’lik bir telefonu vade ile 3000 TL’ye tüketiciye satıyorlar ve tüketiciyi zor durumda bırakıyorlar. Tüketiciler telefonun hak etmediği parayı ödemeye çalışıyorlar ödeme yapamayanlara ise dava açarak haciz işliyorlar. Taksitli satışın kalkmasına sevinen bir başka firma ise Türkcell, Vodafone gibi hattın üzerine telefon satışı yapan şirketler bunlarında benim gözümde evkurdan farkı yok çünkü onlarda fark koymuyorlar gibi gösteriyorlar fakat hat paketinden yararlanarak tüketicilerden fazla para alıyorlar. Şimdi gelelim Hem taksitli hemde faizsiz nasıl telefon alınır?

Vatan Bilgisayar teknoloji perakendecisi tüketicileri düşünerek fiba bankası ile bir kampanya yapmışlar faizsiz ve kredi ile taksitli telefon satışı yapmaktalar. Hem faizsiz hemde kampanyalı fiyatlardan taksitli telefon satışı yapılmakta. Bunu anlatınca tüketiciler inanmakta zorluk çekiyorlar fakat inanabilirsiniz. Piyasada telefon fiyatı neyse o fiyata vatan bilgisayardan alıyorsunuz faizsiz 8 taksit ile ödüyorsunuz. Örnek vererek anlatıyorum.  Iphone 7 2999 TL bu telefonu fiba bankası 8 taksit faizsiz ödeme ile vatan bilgisayardan alıyorsunuz ve 8 ay boyunca sadece 374,87 TL ödüyorsunuz. 8×374,87 TL = 2999 TL sıfır faiz ile 8 taksit telefona vatan bilgisayar sayesinde sahip olabilirsiniz.

Peki nasıl faizsiz cep telefonu kredisi çekebiliriz;

Vatan Boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 3422’ye mesaj atıyorsunuz. SMS olumlu dönüş olunca Vatan Bilgisayarın mağazasına giderek istediğiniz telefonu 8 taksit ile vade farksız kampanya fiyatından alabiliyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

Düşük faiz ile kredi nasıl çekilir yazıma göz atmak ister misiniz?

Bir cevap yazın