Telefona Müzik İndirme Uygulaması

Telefona müzik indirme uygulaması (programı) yazımda sadece android telefonlarda istediğiniz müziği indirebileceğiniz uygulamayı inceledim.

Telefona Müzik İndirme Uygulaması (MYT Material Doremi 4)

Arkadaşlar eskiden müzikleri müzik kanallarından herkes dinlerdi şimdi internet çok aktif kullanıldığı için hem bilgisayardan hemde telefondan dinlenilmekte fakat bu çok güzel olduğu kadar kötü bir yanıda var oda internet paketleri, cep telefonuna müzik indir internetten bir müzik dinlemek hiç yoksa 5-6 MB internet harcıyor buda tabi biraz cep yakıyor işte burada devreye android (telefon) müzik indirme uygulaması devreye giriyor. UYGULAMA AŞAĞIDADIR.

Şimdi diyeceksiniz ki indirirken internet harcamıyor mu arkadaşlar çoğu yerde ücretsiz wifi hizmeti veren yerler bulunmakta telefona müzik indirme uygulaması ile sevdiğiniz müzikleri telefonunuza indirdiğiniz taktirde bir sonraki dinlemenizde her hangi bir internet harcaması gerekmeyecek.

Telefona Müzik Nasıl İndirilir?

Android müzik indirme uygulaması ile telefonunuza müzik indirebilirsiniz. Bu başlığımın altında sizlere telefona müzik indirme programı nasıl çalışıyor anlatacağım.

Telefona müzik indirme programı MYT Material Doremi 4 uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde telefonunuza MP3 veya video tarzında müzikler indirebilirsiniz. Bu uygulama Google play marketinde bulunmamaktadır. yabancı müzik indir APK dosyasını başka bir yerden bulup yüklemeniz gerekmektedir. İndirme linkini sizlere vereceğim.

MYT Material Doremi 4 İndirmek İçin Tıklayın

MYT Material Doremi 4 Nasıl Kurulur?

Yukarıdaki linkten telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya tıklayın karşınıza “Yükleme Engellendi” diye bir uyarı çıkacak orada “ayarar” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen pencerede “bilinmeyen kaynaklar” tikini işaretleyin.

Daha sonra geri dönüp indirdiğiniz uygulamaya tekrar tıklayın bu sefer uygulama kurulacaktır. Uygulamayı açtıktan sonra oradan indirmek istediğiniz müziği aratın ve bulduktan sonra sağ altaki “dowland” butonuna tıklayarak müziğin telefonunuza indiğini göreceksiniz.

Telefona müzik indirme programı ile ücretsiz müzik dinleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın