Thermage Nedir ve Ne için uygulanır?

Thermage Nedir ve Ne için uygulanır?

Thermage Ankara kliniğimizde uzman doktorumuz Buket Yıldırım ve ekibi tarafından uygulanmakta olan son teknoloji ameliyatsız işlemlerden biridir. Thermage aslında radyofrekans kullanarak, bağ dokusunu etkileyen bir teknoloji olup, ürettiği enerji ve güç ile oldukça etkili ve güvenilir bir uygulama sunmaktadır.

Thermage hangi bölgelere uygulanır?

Thermage Ankara kliniğimizde genellikle en fazla yüz bölgesine uygulanmakta olup, en çok da bu bölgede etkisini göstermektedir. Bunun dışında boyun ve dekolte bölgesi de en sık uygulanan diğer bölgeler arasında yer almaktadır. Ayrıca Alın, göz çevresi, karın, bacak, diz çevresi ve kollarda da yine sarkma ve gevşemelerin tedavisinde Thermage uygulanabilmektedir.

Thermage işlemi nasıl uygulanır?

Öncelikle işlemin yapılacağı alan temizlenir ve daha sonrasında uygulama yapılacak alan işaretlenir.* Daha sonra kişiye göre seçilen başlığa uygun sayıda atış belirlenir ve radyofrekans uygulanır. İşlem süresi genellikle işlemin uygulanacağı atış sayısına göre değişir. Ama ortalama süre 1 saat kadar sürebilmektedir.

Uygulamanın etki süreci ve kalıcılığı Ne kadar surer?

Thermage uygulamasının etkisi işlemden yaklaşık 2 hafta sonra görülmeye başlar. Etkisi ise yine* 4. aya kadar giderek gelişir . Daha sonrasında da yine işlemin etkinliği 18-24 ay devam eder.

Cilt Bakımı Ankara Dr. Buket Yıldıım’ın güzellik ve sağlık merkezinde yine uzun yıllardan beri uygulanmakta olup, kişilerin cilt durumlarına göre farklı içerikler ve seviyeler ile uygulanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, cildinde lekelenmeler ve sivilcelerin yoğun olduğu bir kişiye daha özel ve cilde göre yoğun bakım uygulanırken, sorunsuz bir cildin sadece daha canlı görünmesi için yapılacak olan cilt bakımı daha kolay ve kısa süreli olacaktır.

JetPeel teknolojisi nedir?

Cilt bakımı Ankara kliniğimizde uygulanmakta olan ve cilde temas etmeden özel başlıkları sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu su, oksijen, mineraller, serumlar ve vitaminleri, ulaşılması zor olan dermis tabakasına kadar ulaştırmaktadır. Konu ile ilgili tüm bilgi ve konu ile ilgili detaylara www.drbuketyildirim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın