Ts3 Sunucu Nereden Alınır

Ts3 Sunucu Nereden Alınır

Yılların eskitemediği, sabah akşam vakit geçirdiğimiz programdır teamspeak. Grubunuz veya klanınız için size en uygun teamspeak sunucu firmasına yönlendireceğim. Kendilerinden ts3 satın al sayfasına uğrayarak uygun fiyata sunucuya sahip olabilirsiniz. Gelişmiş sunucu kontrol paneli üzerinden gerekli işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. İkon yükleme, yetki verme, üye banlama-kickleme, online user’ları görme. Ayrıca bot sistemide alabiliyorsunuz. Uptime süresine önem veren birisi iseniz burası size göre.
Ayrıca bu şirket üzerinden isterseniz kontrol panelli oyun sunucuları da alabilirsiniz.

CS:GO Kiralık Server

Bir cs go sunucum olsun ve gelen oyuncularla beraber güzel vakit geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada cs go server kiralama işlemini yapabilirsiniz. Kontrol paneli üzerinden tokeninizi ekleyebilir, ftp üzerinden eklenti yükleyebilirsiniz. Online oyuncuları görüntüleyebilir, sunucuyu satın aldıktan sonra hemen aktif edebilmektesiniz. Türkiye lokasyon sunucular olduğu için çok düşük ping olacaktır. Bu sayede donma-takılma olmaksızın keyifli oyunlar çıkarabilirsiniz. Ayrıca 128 tickrate sunucu alabilir daha yüksek performans alınabilir, cs go server satışı sayfasına gidip işlemi yapabilirsiniz.

Minecraft Kiralık Server

Yıllar geçsede popülerliğini kaybetmeyen bir oyundur minecraft. Buradan minecraft server kiralama sayfasına erişebilirsiniz. Faction, pvp veya survival server oluşturabilirsiziniz. Bungeecord sunucu için oyun vds tercih etmenizi öneririm. Panel üzerinden hazır plugin ve map paketleri indirebiliyor, konsol bölümünden komut girebiliyorsunuz. Sunucu siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra anında aktif olmaktadır. Mail ile bilginiz gelir ve o şekilde panelinize erişebilirsiniz. Dİğer hostinglerden farkı ise slot sınırı olmaması ve fiyatlarının çok daha ucuz olması. Mobil ve ininal kart ile ödeme imkanıda sunuluyor ayrıca oyuncularınıza vip satma için link verebilir. Bu şekilde hesabınıza kredi ekleterek sunucunuzun aylık ödemesi yapmış olursunuz. Ekstra olarak web sitesi alarak oradanda market oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın