Türkcell Vodafone ve Türk Telekom Numara Engelleme

Türkcell Vodafone ve Türk Telekom Numara Engelleme

Hiçbir zaman başvurmak istemediğimiz konulardan bir tanesi olan numara engelleme nasıl yapılır bunu bu yazımızda inceledik. Tanıdığımız veya hiç bilmediğimiz bir numara sizi sürekli arıyorsa bu numarayı isterseniz size ulaşamamasını sağlayabilirsiniz.

Fakat bazı servis sağlayıcıları (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) bu işlem için belirli ücretler alabilmektedir. Ortalama bir ücret bedeli 0.99 krs ile 1.99 krs arasında değişkenlik göstermektedir. Yavaş yavaş sizlere cağrı ve sms engelleme nasıl yapılır gösterelim.

Türkcell Numara Engelleme

Türkiye’de en çok kullanılan operatör olan firma en çok kullanıldığı için en fazla numara engelleme isteği de otomatik olarak daha fazla olmaktadır. Bu neden ile ilk başta bu operatörü inceleyelim dedik. Türkcell bu işlem için KDV dahil 1.99 krs almaktadır.

Turkcell Numara Engelleme

Vodafone Numara Engelleme

Vodafone hattınız ile rahatsız ediliyorsanız sürekli firmanın verdiğimi hizmet ile sizi sürekli rahatsız eden telefon numarasını engelleyebilirsiniz. Üstelik vodafone bu işlem için ücret talep etmemektedir.

Vodafone Numara Engelleme

Türk Telekom Numara Engelleme

Önceden avea operatörü olan bu firma daha sonra türk telekomun satın alması ile tüm hatlar değişmiştir. Firma bu işlemi KDV dahil 0.99 krs a yapmaktadır. Bu operatörde sadece 50 numara çağrı ve sms engellemesi yapılabilmektedir.

Türk Telekom Numara Engelleme

One comment

Bir cevap yazın